2737
2734
عنوان

دورهمی دوستان و انرژی مثبت ها

| مشاهده متن کامل بحث + 22415 بازدید | 561 پست

♥️

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
خیلی خوشحالم صدام کردی دوست قشنگم😍😍😍😍😍😍😍😍https://s3.ninifile.com/statics/forum/editor/images ...

خوش امدین 

اون واقعا عروس دریایی هست یا دکوری بود؟😍

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسیییی عشقممممم که تگم کردی😍😍😍😍😘😘😘😘

فداات

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               

این وضعیت خونه مامان داره از الان شام آماده میکنه 🤩🤩🤩🤭🤭🤭😍😍😍

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2728
یاالله سیلااام💃💃

سلام به روی ماه تون عزیزم❤

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
جذاب آخامون

ایجااان😂😂😂😘♥️

خوش امدین  اون واقعا عروس دریایی هست یا دکوری بود؟😍

مرسی قشنگم

عروس دریایی بود قشنگ دیدم تکون می‌خورد 😅🤭😍

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
من آمده ام وای وای دلم میخاد بدونم کیا تو سایت منو میشناسن 🤣🫤🔫

🤣😂من میشناسمت عشقم😍😉🤣

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...
2740
مرسی خوشگلم😍😍😍😍😍

من از روی تزئینات شما خیلی ایده گرفتم ...

اواخر اسفند و تو عید میخوام خیلی هنر به خرج بدم و تزئین کنم و ...😅

عاشق آشپزی ام 💃😍

@هیسبابا2    

بیا عزیزم😍

من از روی تزئینات شما خیلی ایده گرفتم ... اواخر اسفند و تو عید میخوام خیلی هنر به خرج بدم و تزئین ک ...

خیلی خوشحال شدم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷🌷🌷

سلام سلاممممم 

من که خرید نرفتم تاحالا شما رفتین؟!! 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

دارم پایتخت میبینم 😂

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
سلام شماکه خودت گلی .مطمئنم تاپیکتم پرازانرژی مثبت خواهدبود🌹

میخواستم تگ تون کنم که خودتون تشریف اوردین دوست عزیزم ❤

سلام سلاممممم  من که خرید نرفتم تاحالا شما رفتین؟!!

من ک خودم و خواهرم و پدر خرید کردیم نامزدم کرده

فقط مامان مونده ک سخت پسنده🤦‍♀️🤭😁

2706