2737
2734
عنوان

دورهمی دوستان و انرژی مثبت ها

| مشاهده متن کامل بحث + 22393 بازدید | 561 پست

@جذاب_تودلی    

@آبیته1    

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂

سلام به روی ماه تون🥰🤩

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
من آمده ام وای وای دلم میخاد بدونم کیا تو سایت منو میشناسن 🤣🫤🔫

اوففف جذاب کی بودی تو

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2728

سلام امیدارم سال جدید برای همتون سالی پر برکت و پررررررر از شادی و پول +سلامتی باشه😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤

(دایی)رفیقم ، همدمم، هَمه کَس و کارم ،دار و ندارم چطوری دلت اومد منو تنها بزاری و بری پیش خدا ، ای دایی نامرد و بی وفا بدون من کجا رفتی ...دایی بعد تو کیو بغل کنم، کنار گردنش رو ببوسم ، از سر و کولش آویزون بشم انقدر حرف بزنم براش که سرش درد بگیره ، با کی فیلم ببینم ، خونه کی برم خوش بگذره که دیگه دلم نخاد بیام ،با کی شهربازی برم وقتی بریم تونل وحشت از ترس سفت بغلش کنم ، با کی برم بیرون ، با کی؟؟؟ کی رو داشتم بجز تو ، تو تمام دلخوشیم داخل این زندگی بودی🖤عزیزترینم من قولی که بهت دادم رو یادمه قسم میخورم دکتر میشم و به قولم عمل میکنم .... دیدار به قیامت.....
سلام شماکه خودت گلی .مطمئنم تاپیکتم پرازانرژی مثبت خواهدبود🌹

سلام به روی ماه تون

مرسی عزیزم 

انشاله شادی پخش بشه💃☺🙏

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
سلام به روی ماه تون🥰🤩

سلام سلام دختر گرانبها😁✋♥️♥️😘

2740
@بهار2124    

خیلی خوشحالم صدام کردی دوست قشنگم😍😍😍😍😍😍😍😍https://s3.ninifile.com/statics/forum/editor/images/2024/3/902b7597-6e01-4bcd-8c60-12b3c28797aa/4d848880-7a02-481b-9f4c-c0ea6a37a501.jpg?width=600&quality=65&crop&bgcolor=white&autorotate=true

: https://s3.ninifile.com/statics/forum/editor/images/2024/3/902b7597-6e01-4bcd-8c60-12b3c28797aa/4d848880-7a02-481b-9f4c-c0ea6a37a501.jpg?width=600&quality=65&crop&bgcolor=white&autorotate=true

چند وقت پیش ک رفتیم خرید عید

یه خانم داخل لباس فروشیش آکواریوم گذاشته بود بعد این عروس دریایی خوشگل داخلش بود تا دیدم اول ازشون اجازه گرفتم عکس گرفتم تو تاپیک خودم گذاشتم گفتم اینجا بزارم واقعا خیلی قشنگه و حس خوبیه

😍😍😍

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
سلام امیدارم سال جدید برای همتون سالی پر برکت و پررررررر از شادی و پول +سلامتی باشه😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤

سلام به روی ماه تون 

انشاله همچنین برای شما ❤❤❤

خیلی خوشحالم صدام کردی دوست قشنگم😍😍😍😍😍😍😍😍https://s3.ninifile.com/statics/forum/editor/images ...

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
شماهم تاپیکاتون خوبن همیشه نگاه میکنم لذت میبرم .

مرسی خوشگلم😍😍😍😍😍

@دخیشیطونبلا     @اوج_آسمان    

مرسیییی عشقممممم که تگم کردی😍😍😍😍😘😘😘😘

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...
2706