2733
2739
عنوان

ی نصحیت خاهرانه بعد از جدایی

345 بازدید | 30 پست

من‌یکسال بعد عقد‌جدا‌شدم وموقعی ک عقد کردم خب از اول مشکلات شرط بندی همسرم بود و خیلی تنش‌داشتبم رو این قضیه...

اما ی جاهایی‌خودمم سر ی‌مسایلی بحثای‌دیگ پیش‌میومد‌بخاطر رفتاراش و دعوا میکردم

من شوهرم اکثر اوقات میگف خستم‌و سرم‌درد‌میکنه‌

اولا میگفتم‌خب‌ازمایش‌بدیم‌و اما مشکل‌خاصی‌نبود بغیر از کبد چرب‌ اما خستگیش غیر عادی بود حدس‌میزدم‌فقط‌بخاطر کبد‌نباشه هربارم‌ک‌ب‌مادرش میگفتم‌مشکل‌چیه‌میگف‌ حتما سرما‌خورده  تقویتی بزنه درصورتیکه‌اخر سری فهمیدم‌ چند سال دارو افسردگی‌ و تمرکزمیخورده‌چون قبلن اعتیاد داشته...

ی‌بار خاستیم‌بریم‌بیرون‌ خب میگف ن نمیتونم

همه اصرار ک بیا بریم

بعد اماده شد دوباره گف نمیام من تو حیاط بودم‌ رفتم‌داخل‌دیدم ب خانوادش گف الان‌زنم‌بگم‌نمیام‌میکشتم

خیلی ناراحت‌شدم و باهاش  بحث ک چرا این‌حرفو‌زدی‌گف‌ببین‌ الانم میکشیم...

یا مثلا نگاه زنا میکرد میدونستم بی منظوره اما‌دوس‌نداشنم‌باز‌میگفتم‌چرا‌اینجور‌نگاه میکنی و تو خودم میرفتم..

یا بخاطر شرط بندی مادرش گوشیشو چک میکرد گاهی اوقات پیام میدادم بعد میفهمیدم ک مادرش گوشیش چک کرده ک‌ببینه تو سایت رفته یا ن 

من باز‌کلی ناراحت ک چرا حریم شخصی نداریم..

اونم‌ب‌من میگف خیلی گیر‌میدی و‌غر‌میزنی

یا مثلا چنبار تو‌گوشیش دیدم رفته تو سایتا فیلم‌دیده

ی بار چیزی نگفتم ی‌بارم‌ناراحت‌شدم

دوسه‌بار بعدی‌باز‌ بحث و‌دعوا...

یا با‌دوستاش رفته بود بیرون باز‌نگفته بود و‌من از‌پیام‌دوستش‌فهمیدم درصورتیکه علت دیر اومدنشو چیز‌دیگ گفته بود

اما چون سر قمارش خیلی دروغ میگف و اینجاهم دروغ گف باز‌تو‌خونشون‌دعوامون شد و‌ی‌روز قهر بودیم

هرچند علت طلاق ما‌مسایل‌ مهم‌دیگ‌بود و خودم درخاست طلاق دادم

اما الان‌میگم‌کاش‌اون‌جاهایی‌ک‌میتونستمو اینجور برخورد نمیکردم من تو دلم هیچی نیس اما ی جاهایی خیلی عصبی میشم و‌تند میرم 😑

هرچند من چون از اول عقد مشکل داشتیم سر شرط بندی و بدهی ک اتفاق افتاد و خودکشی کلا حساستر شده بودم

اما الان ک فکر میکنم خاستم‌ب‌کسایی‌ک‌ مثل منن شخصیتشون بگم ک خیلی بحث نکنید اگ مشکلات بزرگ ندارید و زندگیتونو با حال‌خوب جلو ببرید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدا کمکت کنه.اصلا با آدم بی تقوا نمیشه زندگی کرد حق داری دیوانه کننده است

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2742
هرچند الان سرزنش برای خودم ک‌برخوردم‌طور دیگ باید میبود فایده نداره اما این فکرا زیاد تو ذهنم‌میان😶 ...

ممنون تجربه ات رو گفتی ولی شما خودتو سرزنش نکن بنظرم خدا نجاتت داده چون خیلی مسائل پنهان بوده فریب دادن شما رووکم کم لو رفته

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

ببین من بعد هشت سال با یک دختر سه ساله دارم جدا میشم.

شوهرم ناتوان جنسی بود شایدم به من میل نداشت نمی‌دونم 

ولی دایما در حال چت کردن با دخترا بود 

این اواخر دختر برد خانه خالی.

این بهترین کار بود که کردی 

منم دارم طلاق میگیزم 

ممنون تجربه ات رو گفتی ولی شما خودتو سرزنش نکن بنظرم خدا نجاتت داده چون خیلی مسائل پنهان بوده فریب د ...

اره دقیقا اما خب هزارجور‌فکر میاد تو سر ادم 

هی میگ ای کاش اینطور میکردم فلان میکردم

من یکسال تلاش‌کردم پای خیلی چیزا‌موندم‌اما خب باز تکرار میشد چون شخصیت مهربونی داش و‌خونسرد‌اما خب شایدم بخاطر داروها خونسرد‌بود نمیدونم

2740

اینکه برخورداتون گاهی تند و احساسی بوده سر جاش

اما اون آقا اصلا به درد زندگی نمی خورده 

ماشالله تپه آباد نکرده نداشته

اعتیاد و افسردگی و قمار

باهاش می رفتی زیر یک سقف هر هفته یه جاییت کبود بود

این نیز بگذرد
یارو چه هفت خطی بودن یاخدا یکم میموندی میفهمیدی دزد هست یک فقره قتل داشته بچه ..نامشر..وع داشته

خیلی شخصیت مهربونی داشت و‌دوسم داش و التماسم میکرد اما خب دیگ اعتمادی نداشتم و‌ترسیدم عروسی کنم

اره دقیقا اما خب هزارجور‌فکر میاد تو سر ادم  هی میگ ای کاش اینطور میکردم فلان میکردم من یکسال ...

اصلا ناراحت نباش ب خودت ظلم نکن با فکر وخیال برو نماز شکر بخون خدا نجاتت داد

اینکه برخورداتون گاهی تند و احساسی بوده سر جاش اما اون آقا اصلا به درد زندگی نمی خورده  ماشال ...

اره من خودم ب مشاور میگفتم شاید برخورد من باید جور دیگ میبود اونم‌میگف‌

برخورد‌تو‌ربطی ب این قضایا نداره  تو اینهمه کنارش بودی و‌باید اینم تلاشی میکرد و ترک شرط بندی سخته وشخصیت ضعیفی داره بخاطر خودکشی جداشو

اونم خوب توجیه میکرد

اما رفتارام‌میان تو ذهنم خودم ناراحت میشم از دست خودم😑

ببین من بعد هشت سال با یک دختر سه ساله دارم جدا میشم. شوهرم ناتوان جنسی بود شایدم به من میل نداشت ن ...

اگ ناتوان بوده پس چطور با بقیه میتونسته؟

ای بابا ناراحت شدم

2706