2733
2734

این یعنی چی ؟ روز تخمک گذاریم کی بوده چ ساعتایی؟ چرا ده روزه یه خطه نمیشه تموم شه بره چرایعنی من همش هورمون ال اچ دارم تو بدنم؟ من چمه؟ بچه ها بزنید رو عکس کلیک کنید نور گوشیتونو زیاد کنین تو رو خدا اگه بلدین تفسیر کنین 😟😟😟🙏🙏🙏🙏🙏 خواهری کنین دعاتون میکنم ... الان نمیتونم برم دکتر 😩😩😩😢😫😫

چقدر دیر تخمکت آزاد میشه

نی نی یار تو رو خدا منو لغو کاربری نکن این سایت رو خیلی دوست دارم کاربری سوممه ❤️ یا ربیم الله شکر 🥰تبریز مارالیام🥰 بر قامت دلربای مهدی صلوات. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
چقدر دیر تخمکت آزاد میشه

من سیکلم ۳۰ روزه اس روز ۱۶ سیکل تخمک گذاریمه

نی نی یار تو رو خدا منو لغو کاربری نکن این سایت رو خیلی دوست دارم کاربری سوممه ❤️ یا ربیم الله شکر 🥰تبریز مارالیام🥰 بر قامت دلربای مهدی صلوات. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه کی آزاد شده؟ 😟😟😟😟 من سیکلم از ۲۸ تا ۳۳ روزه متفاوته اکثرا ۳۲ روزه س  ۵ روزم خونریزی&nb ...

فکر کنم تو حامله باشی گلم

از کجا میدونی روز دقیقشو؟

با کیت تخمک گذاری

ببین کدوم پر رنگ تره من خودم رور ۲۰ سیکل خیلی پررنگ شد 

خط تی برای من ۱۴ سیکل خیلی پررنگه اگر ۲۴ ساعت تا ۳۶ ساعت بعدش آزاد میشد باید خط تی از بین میرفت ولی همچنان کمرنگ هست نمیره😟😟😟

خط تی برای من ۱۴ سیکل خیلی پررنگه اگر ۲۴ ساعت تا ۳۶ ساعت بعدش آزاد میشد باید خط تی از بین میرفت ولی ...

خب همون موقع اقدام کن کار با خط کم رنگ نداشته باش خواستی دقیق متوجه بشی باید بری سونو 

چرا اینو میگی 🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹 دو ماهه اقدامم ولی همین دیروز هم بی بی منفی بود و ۲۱ ا ...

همینطوری گفتم آخه کیتت منفی نمیشه

چرا اینو میگی 🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹 دو ماهه اقدامم ولی همین دیروز هم بی بی منفی بود و ۲۱ ا ...

ایشلا بیبی چکت مثبت بشه برا منم دعا کن این ماه حامله بشم