2733
2734

من یه دوستی دارم مشکل اعصاب داره و حسوده کلا هیچ دوستی نداره جز من چند بار باهاش تموم کردم با التماس اومده دلم سوخته دوستی کردم قبلا یه دوستی داشتیم مشترک اون دوستمون رابطه فاب داشت رفت با دوست پسر اون حرف زد دختره فهمید قهر کردن بعد پسره اینو بلاک کرد رفته با دوست پسر دختر داییش حرف زده دوست پسر اونم بلاکش کرده بااونم حرفش شده تازگیا هم هی در مورد دوست پسرم ازم سوال میکرد هم شمارشو داره هم اینستاشو الان یهو باهام حرف نمیزنه منم یه سال ونیمه با دوست پسرمم اواخرم اختلافمون زیاد بود به نظرتون چیکار کنم؟🥺 خودشم حتی با مردای متاهل دوستی میکنه من چند ماه بود قهر بودم دوهفته ایناس حرف زدم کاش نمیزدم😔

تعداد رای : 6
نظرسنجی
به دوست پسرم نمیخوام
1
16%
به خود دوستم رک بگم؟
5
83%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واه چرا همش گیر میده به دوسپسرای مردم  قط کن ارتباطتو باهاش

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

نه به خاطر دوست پسرت بلکه ب خاطر خودت و آیندت با این دوستت کلاااا برای همیشه کات کن 

این ادم چون اعتماد ب نفس پایینی داره و خودشو پایین میبینه کلا با مردا و پسرایی که وارد رابطه هستن دوست میشه چون با این کار اعتمادبنفس خودشو بالا میبره 

امیدوارم که خدا شفاش بده ولی شماعم باهاش کات کن چون امکان داره تو اینده هم بهت آسیب بزنه

2740

ب دوست‌پسرت بگو خطشو عوض کنه از پیجاش  دوستت بلاک کن  شمارمو بلاک کن با دوستت کامل کات کن ، برای دوست  پسرت خیلیی خیلی دلبری و لوندی گن

ک‌اگه دختره اومد  سریع دوست پسرت  سیکشو بزنه

در جست و جوی راهکار برای ریزش مو 
نه به خاطر دوست پسرت بلکه ب خاطر خودت و آیندت با این دوستت کلاااا برای همیشه کات کن  این ادم چ ...

اره من چند بار قطع ارتباط کردم دفعه آخرم به مامانم زنگ زده بود حرف زدم بخدا میرفتیم کافه میدید پسره کناره دوست دخترشه گریه میکرد بعد هی میخواست از پسره شماره بگیره

2706