2737
2734

من چند روز مزو تراپی کردم حالا روی پوستم لک قرمز ایجاد شده،به دکتر گفتم ،گفت از مواد بی حسی بوده خوب میشه،در حالی که دارو میزنم ولی هنوز خوب نشده؟تو رو خدا یکی راهنمایی کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مزوتراپی واسم انجام داد،با سوزن ریز مواد تزریق میکنن زیر پوست

خب مزو ژل

منم انحام دادم عالیه

ولی دکتر همون اول گفت بعضی ها ممکنه حساسیت بدن 

التهاب قرمزی ورم کردن علایمش هست

قرص بهت نگفت بخوری؟

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.
2742
خب مزو ژل منم انحام دادم عالیه ولی دکتر همون اول گفت بعضی ها ممکنه حساسیت بدن  التهاب قرمزی ...

نه متأسفانه هیچی نگفت،از قبل هم خودمم اطلاع زیادی نداشتم،حالا بهش گفتم گفت حساسیت، پماد هیدرو کورتیزون و زینک اکساید بزن کم کم خوب میشه.

نه متأسفانه هیچی نگفت،از قبل هم خودمم اطلاع زیادی نداشتم،حالا بهش گفتم گفت حساسیت، پماد هیدرو کورتیز ...

من همون جلسه اول مشاوره دکتر گفت بعضی ها ممکنه حساسیت بدن نترسی. مخصوصا اگه طبعت گرم باشه یا گرمیجات مصرف کنی به من گفت تا ۳ هفته گردو عسل خرما این چیزا نخور

نگران نباش برطرف میشه

چند سی سی برات زد؟ چقدر شد هزینه ش؟

من همون جلسه اول مشاوره دکتر گفت بعضی ها ممکنه حساسیت بدن نترسی. مخصوصا اگه طبعت گرم باشه یا گرمیجات ...

چهار صد دادم فقط گفت واست مزوتراپی انجام میدم ،آخه من تازگیا روی گونه هام لک کم رنگی افتاده بود،بعد از طریق گونه هام به شدت قرمز قرمز شده بود میگفتی الان خون ازش بیاد،صبح روز بعد با دکترم صحبت کردم گفت به مواد بی حسی حساسیت داشتی چیزی نیست،دوشنبه واسم انجام داده الانم پماد میزنم خیلی بهتر شده ولی پاک نشده

چهار صد دادم فقط گفت واست مزوتراپی انجام میدم ،آخه من تازگیا روی گونه هام لک کم رنگی افتاده بود،بعد ...

خوب میشه چیزای گرم نخور لیف نزن مبارکت باشه 

تا نتیجه ی کامل رو ببینی ۲-۳ هفته صبر کن

2740
خوب میشه چیزای گرم نخور لیف نزن مبارکت باشه  تا نتیجه ی کامل رو ببینی ۲-۳ هفته صبر کن

سلامت باشی عزیزم،آره این چند روز کلاً تحقیق کردم،گرمی واسش بد،آره دکترم گفت یه هفته ده روز دیگه بیا دومین تزریق رو انجام بدیم،حالا واسه اون نگرانم با این التهاب چطوری باید انجام بدم

سلامت باشی عزیزم،آره این چند روز کلاً تحقیق کردم،گرمی واسش بد،آره دکترم گفت یه هفته ده روز دیگه بیا ...

نه نگران نباش حساسیت دفعه ی اول زیاده التهاب می خوابه مشکلی نیست 

نه نگران نباش حساسیت دفعه ی اول زیاده التهاب می خوابه مشکلی نیست 

سلام ممنونم عزیز،خدا روشکر الان یه هفته میشه مزو کردم حالا کاملاً قرمزیش رفته،حرف شما کاملاًدرست بود