2752
2734

تقریبا یه سال درگیر استرس شدیدام همش تو فکرم.(کنکور)

یه ماه پریود نمیشم دوباره دوماه خوبه دوباره چند ماه فقط خون کهنه درحد لک  

چی کار‌کنم‌کامل پریود شم.

دکتر نمی تونم برم.

سلام خوشگلم  حالت چطوره؟ 

دلایل مختلفی میتونه داشته دلیل اینکه باید بری دکتر اینه:

۱- شاید به دلیل کمبود ویتامین باشه : درمانش با ویتامین 

۲- شاید به خاطر کمبود هرمون زنان و تنبلی تخمدان ( اگه موهای ظاهر و ضخیم رو سینت و بدنت در اومد احتمالش زیاده): در این صورت قرص هورمونی بهت میدن 

۳- شاید کیست داشته باشی: دارو میدن یا حالت خیلب وخیم جراحی 

۴- شاید استرس باشه : در اون صورت بهت قرص الدی میدن 

پس  نیازه دکتر  بری🙂

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام

والا من خیلی سر رشته ندارم 

ولی فک کنم به خاطر همین استرس شدیدته

استرس طبیعیه اما نه خیلیش

برای کنترل استرس شدیدتون با یه مشاور صحبت کنین

احتمالا به خاطر استرس هورمونهاتون به هم خورده

یا شاید هم دلیل های دیگه ای مثل کیست و عفونت و این چیزا باشه

اگه برین پیش دکتر بهتره

2731
منم اوضاعم تقریبا مشابهته بااینحال اقدامم به بارداری و بخاطر افسردگی خفیفم ورزش کردنم سختمه حوصلشو ن ...

منم دقیقا حتی نمی تونم تک ن بخورم از خونخ برم بیرون🙂

سلام خوشگلم  حالت چطوره؟  دلایل مختلفی میتونه داشته دلیل اینکه باید بری دکتر اینه: ۱- شا ...

واییی جراحییی خدایایاا میترسم باید چی کار کنممم😭😭😭😭😱😱چرا اینقدر بلامیاد سرم🙂

سلام مرسی، دکتر عمومی برم میشه؟

دکتر عمومی  این چیزا نمیدونه 

باید بری پیش ماما

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
واییی جراحییی خدایایاا میترسم باید چی کار کنممم😭😭😭😭😱😱چرا اینقدر بلامیاد سرم🙂

نبابا این چ حرفیه من کامل برات توضیح دادم که بفهمی چرا دکتر نیازه وگرنه احتمالش خیلی کمه 

کم خونی هم دارم میتوته این باشه؟

اره می‌تونه ولی به دکتر سر بزن هر چه زودتر منظم بشه بهتره

2706