2733
2739
عنوان

طلاق نگیرید خیلی سخته مگ متنفر باشید😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 53 پست
ن بابا اخلاقش خوب‌بود چرا حالم بد بشه مشکلات ما مث اعتیاد و قمار و بیشفعالیو دارو درمانی داش 

خیلی جلویی ... و شایدم وقت طلاقت نبود .. 

طلاق آخرین راههه... شاید حال بدتب خاطر اینه هنوز مونده بود راه حل امتحان کنی

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
اخه اعتمادیم ندارم برم تو زندگی عصن وضعبت بدیه جرعت نه ادامه رو دارم ن طلاق تاپیکامو بخونی متوجه جر ...

گلم یه مدت فاصله بگیرید

بگو هر وقت یه سالی گذشت و نرفتی سایت، من هستم

یا من یا سایت

اینقد الکی خودتو اذیت نکن

هشت سین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه قبل از این همه سعیت رو نکردی که مشکلات رو حل کنی؟ بنظرت راهی مونده که نرفتی؟ اگه آره خب بازم بیش ...

چرا سعیم و کردم تنها راه مونده این بود ک ببینم اقا کی دست از سرسایتا شرط بنید برداره و دوبارع موادی مصرف نکنه بلکه مرور زمان حل کنه

من سپردم ب خدا ،هرچه خودش میخاهد🙌🏻😇
2731

معتاده قمار بازه بیش فعالی بزرگسالان داره هشت تا مشاور مختلف گفتن ازش جداشو بعد میگی مرددم جدابشم یا نه؟خواهرمن یه دور کامنت های خودتو بخون ببین همچین ادمی ناراحتی داره؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740
خیلی جلویی ... و شایدم وقت طلاقت نبود ..   طلاق آخرین راههه... شاید حال بدتب خاطر اینه ...

دیگ چ‌راهی برم تهدید رفتم

تعهد گرفتم

بعد فهمیدم ده سال دارو مصرف میکردن نگفتن نامردا شوک بزرگی بود

اومدم کمتر بیام فهمیدم قبلن اعتیاد داشته ترسیدم اعتیادت برگرده

با این کنار اومدم .پولی بهش دادم دوباره گذاش تو سایت خستم شدم ازینهمه چالش

ی جا خوندم میگفتن ماها ترس داریم از دایره امنمون خارج بشیم .تو چون تو اون محیط بودی فک‌میکنی الان اگ جدا شی و دیگ تو اون خونه نباشی زندگی برات تموم میشه ولب وقتی از اون دایره امن خارج شیم دیگ ترسمون میریزه و‌میفهمیم اشتبا کردیم

اخه اعتمادیم ندارم برم تو زندگی عصن وضعبت بدیه جرعت نه ادامه رو دارم ن طلاق تاپیکامو بخونی متوجه جر ...

برات صلوات فرستادم عزیزم 

منم در حال جدایی هستم دیگه بهش هیچ اعتمادی ندارم چندبار بخشیدم ولی کاری که نباید میکرد رو کرد وقتی اعتماد از بین بره دگه چیزی درست نمیشه من دگه کنارش آرامش نداشتم

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
معتاده قمار بازه بیش فعالی بزرگسالان داره بعد میگی مرددم جدابشم یا نه؟خواهرمن یه دور کامنت های خودتو ...

کلا خیلی حالم بده خودمم نمیدونم چمه دلم خیلی گرفته

چرا سعیم و کردم تنها راه مونده این بود ک ببینم اقا کی دست از سرسایتا شرط بنید برداره و دوبارع موادی ...

الان احساساتی شدی و چون یه مدته ازش دور بودی دلیل های طلاق برات کمرنگ شده

میگی معتاد بوده قمار باز بوده

پس دلیل محکمی داشتی که اقدام به طلاق کردی

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭