2737
2739
عنوان

خانما کمک برای از شیر گرفتن بچه

78 بازدید | 19 پست

سلام خانماااا کمک.

من از امشب شروع کردم ب امید خدا شیر بچه مو به روش تدریجی قطع کنم‌.‌امشب اولین شبی بود ک بدون شیر خوابوندمش.

با روش ۴ در ۴ میخوام پیش برم همونی ک طی یک ماه الی ۶ هفته بچه از شیر گرفته میشه. میدونم دیر اقدام کردم ینی الان بچه م ۲ سالشه من تازه شروع کردم نیاز ب راهنمایی دلسوزانه و خواهرانه دارم چون خودمم از لحاظ عاطفی وابسته به این شیر دادنه هستم و برام ی کوه بلنده از شیر گرفتن بچه . میتونید راهنمایی کنید بچه ای ک با شیر میخوابه رو چطور باید ترک داد این عادتشو یا نصف شب یا صبح ک من خواب الودم و بیدار میشه میگه میمی چی باید بکنم طی این روزها. خصوصا هفته ی اول .

یکی دوبار امکان داره به شدت نصف شب برا شیر گریه کنه ،اگه وابسته به شیر شب باشه ،باید صبوری کنی و تو اون لحظه خوراکی که دوست داره رو بهش بدی چند بار این کار رو کنی عادت میکنه و دیگه تا صبح بیدار نمیشه

آرزو میکنم،آرزو میکنم،آرزو میکنم......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی روزای سختیه دوسال پیش من اینموقع دخترمو از شیر گرفتم گریه میکرد میگفت برو حموم من جی جی بخورم

من نتونستم تدریجی بگیرم یهویی گرفتم که اشتباه بود 

سعی کن ارومش کنی و قبل خواب سیر باشه

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
2742

از صبح شروع کن و به هیچ وجه بهش شیر نده. هر ترفندی که بچت و دور میکنه از سینه بهش بگو. شب وقتی خوابید تو خواب بهش بده هردوتارو خوب خالی کنه تا یه هفته الی ۱۰ روز هم شیرت خشک میشه هم خودت اذیت نمیشی از شیر تو سینه و وابستگی، هم بچت به راحتی از شیر گرفته میشه. من دوتا بچه رو اینجوری از شیر گرفتم. 

صبح ها تو زودتر بیدار شو تا وقتی بچه بیدار میشه نمیندت ک یاد شیز خوردن بیوفته ب باباش بگو ببرتش تو ا ...

روزه راحتتر میتونم شیر ندم خودشم خیلی درخواست نمیکنه و وابسته نیست ولی تو خواب چه روز چه شب وقتی بیدار میشه عادت کرده شیربخوره.

عزیزم شیر دادن بچه رو اول روز قطع کن

بعد که روز کامل قطع شد شروع کن به قطع کردن شیر شب

یعنی فقط شب که بچه خوابه توی خواب عمیق بهش شیر بده. یکدفعه گناه داره کامل قطع کنی

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
2738
یکی دوبار امکان داره به شدت نصف شب برا شیر گریه کنه ،اگه وابسته به شیر شب باشه ،باید صبوری کنی و تو ...

نه خیلی وابسته نیست نصف فقط نمیدونم چرا تو خواباش چه روز چه شب جدیدا یهو بیدار میشه با گریه. اینطور نبود خیلی وقته

دقیقا یهویی گرفتن خیلی سخته برای بچه وای خدا طفلکی😥😥😥

من تموم اطرافیانم یهویی گرفتن هر کی میشناختم با روش تدریجی اشنایی نداشتم

واسه پسرم تدریجی میگیرم

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
من تموم اطرافیانم یهویی گرفتن هر کی میشناختم با روش تدریجی اشنایی نداشتم واسه پسرم تدریجی میگیرم

بله خب آدم تجربه نداره تازگیا دارن این روشارو میگن ماها یاد میگیریم. همه ی ما یهویی از شیر گرفته شدیم

2706