2733
2734

دردناک ترین عملیه ک میتونی داشته باشی😩من ک از درد مردم 😩😩 تازه الان دردام بهتره😩😩قرار بود دکتر منو با رضایت خودم بیهوش کامل کنه ولی دیدم تو اتاق عمل به کمرم آمپول زدن و بی حسم کردن😩😩سوالی چیزی دارید در خدمتم 😩پنجشنبه هم باید درن جراحیمو بکشم😩

کاش با لیزر جراحی می‌کردی با لیزر بخیه نداره و احتمالاً دردشم کمتر باشه و میزان اون سوراخی که ایجاد می‌کنند تا کیست مویی رو در بیارن خیلی کمتره ولی خب هزینه‌شم خیلی بیشتره

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چطور فهمیدی کیست مویی هست؟ میشه علائمتو بگی؟ منم‌ فک کنم که کیست دارم🥲

من چند روزی بود میشستم درد داشتم جای دنبالچم دیگه لای باسنمو باز کردم دیدم یک کوچولو برآمدس مامانم اومد دید با موچین یک مو از یک حفره تو باسنم کشید بیرون رفتم جراح عمومی دوتاشون گفتن کیست مویی دارم

عزیزم چه جوری بود برای شما قبل عمل 

مگه سوراخ بود که مامانت مو رو کشیده بود بیرون 

سوراخش چه قدری بود ؟ 

آمپول بی حسی کمر درد داشت ؟ 

تا چند وقت بعد عمل درد داشتی 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
عزیزم چه جوری بود برای شما قبل عمل  مگه سوراخ بود که مامانت مو رو کشیده بود بیرون  سوراخ ...

نمی‌خوام بترسونمت ولی دردناک ترین عملی بود ک داشتم بعدش سوراخ خیلی ریز بود آمپول کمرم یلحظس درد نداره 

2740
نمی‌خوام بترسونمت ولی دردناک ترین عملی بود ک داشتم بعدش سوراخ خیلی ریز بود آمپول کمرم یلحظس درد ندار ...

مسکن نمیخوردی ؟ تا چند روز درد داشتی ؟ 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2706