2733
2734
عنوان

برنامه his man رو دیدم

250 بازدید | 31 پست

من کنجکاو شدم رفتم دیدم چند تا مرد چند روز باهم تو یه خونه زندگی میکنن تا همو بشناسن و اگه جذب شدن وارد رابطه بشن با هم (همجنسگران)

ساخت کره اس 

من قبل دیدن برنامه هیچ تصوری راجب این جور ادما نداشتم ولی بعد دیدنش حس کردم خیلی ادم های معمولی هستن و خیلی هم صادقانه حرف میزدن کسی دیده این برنامه رو؟

کره و همچین برنامه ای!

انگار اونام دارن این موضوعو توی کشورشون جا میندازن، چون اونام تقریبا سنتین

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عادی سازی همینجوریه، رنگین کمون و به گند کشیدن، هعیی واقعا متاسفم براشون😑

نمی‌دونم چرا مردم کره هیچ کاری نمیکنن، از اون شبکه ام بی سی.. چی چیه، هرفیلمی میخوان پخش میکنن

خداوندا من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری😁😎

اگه این چیزا طبیعیه چرا تو قرآن اشاره ای بهش نشده ؟؟

همج*نس‌گرایی و دو جن*سه و...بودن 

اگه کسی دیده آیه رو بهم بگه ♥️

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
2740
ن بابا تو فیلماشونم زیر پوستی تبلیغ میکنن

زیر پوستی نیست، تو وکیل وو، تو کلاس ایته وون، همش درحال تبلیغ گسترده این موردن

هدف این برنامه هم این بوده ک ب نظرت عادی بیاد 

در صورتی ک عادی نیست!

من کلی تحقیق کردم درموردش با اینکه میخان بگن ژنتیکیه اما همجنسگرایی پایه ژنتیکی نداره (منظورم ترن‌س ها نیستن)

یه اختلال روانشناختی‌ قابل درمانه قبلا تو خارج و هم تو ایران چند تا کیس درمان شدم مقاله هاشم موجوده

اگه این چیزا طبیعیه چرا تو قرآن اشاره ای بهش نشده ؟؟ همج*نس‌گرایی و دو جن*سه و... اگه کسی دیده ...

دوجنسه که بنده خداها بیمارن و دم و دستگاهشون مشکل داره. یعنی از نظر جسمی مشکل دارن.

تِرَنس هم مشکل هورمونی، روانیه و دقیق معلوم نیست علتش.

همجنسگرا و پدوفیلی معلوم نیست چی به چیه و انحرافه...

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
زیر پوستی نیست، تو وکیل وو، تو کلاس ایته وون، همش درحال تبلیغ گسترده این موردن

شاید چون چشم مون عادت نداره ، عجیبه برامون اینجور گرایش ها ...

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
هدف این برنامه هم این بوده ک ب نظرت عادی بیاد  در صورتی ک عادی نیست! من کلی تحقیق کردم درمورد ...

قبلا میگفتن بیماریه، الان به کسایی که ضد این اختلال ضد چرخه طبیعتن میگن بیمار

2706