2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من.

چیزا از بیرون به نظر خوب میاد اما دوستش ندارم و از درون دارم می سوزم(ازدواج سنتی در سن کم داشتم)

اصلاً این سبک زندگی و زن خانگی بودن به من نمیاد. شوهرم به زور می خواد من رو نگه داره و اصلا براش مهم نیست طرف مقابل بخوادش.

می دونم این جوری نمی تونم ادامه بدم.

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
2738

هیچ چیزی به اجبار قشنگ نیس من بعد از چن سال زندگی مشترک جدا شدم ولی بنظرم اگ‌شوهراتون زحمت کشن و اخلاقشون خوبه جدا نشین چون هیچ خبری بیرون از زندگیتون نیس جامعه ی ما به شکل بدی به مطلقه نگاه میکنن زندگیتون داغون میشه دوس داشتن باور کنید بوجود میاد در صورتی ک طرف مقابلتون انسان باشه سعی کنین نقطه های مثبت زندگیتونو نگا کنین و بخاطر اون خودتونو شاد نگه دارین 

هیچ چیزی به اجبار قشنگ نیس من بعد از چن سال زندگی مشترک جدا شدم ولی بنظرم اگ‌شوهراتون زحمت کشن و اخل ...

من شوهرم خیلی دوسم داره زحمتکشه مشکل مالی زیاد داریم فقط

چرا وقتی نمیدونید از زندگی چی میخوایید هدفتون چیه به بلوغ فکری نرسیدین ازدواج میکنید هم خودتون رو بیچاره میکنید هم طرف مقابلتون رو هم اون بچه بیچاره ای که به اختیار خودش به دنیا نیومده من کار باهم جنسام ندارن که فقط نر هستن اما همین که طرف از خوابش میزنه برای خوشحالی شما خوشبختی شما تو سرما وگرما میزنه بیرون یعنی دوستتون داره یعنی براش باارزشید مشکل ما اون فضای مجازی کوفتیه که فکر میکنیم همه زندگیشون رنگی و قشنگه ما زندگیمون رو جوانیمون زو باختیم به خدا بیرون خبری  نیست فقط یه مشت گرگ نشستن ازتون به عنوان غذا استفاده کنن

عزیزم چقدر میفهممت زندگی از سر اجبار به نظر میاد زن قوی و عاقلی باشی

ممنونم. برای من که راه چند سالست و باید تا اون موقع نشکنم اما سخته... بارها شکستم و خودم رو جمع کردم. اگه کسی سرم داد میکشید که حتماً دیوانه میشدم پس تو قویتر هستی

خوبه که بچه نداری. 🌺امیدوارم بتونی جدا شی این شخص متاسفانه روانی به نظر میاد

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
چرا وقتی نمیدونید از زندگی چی میخوایید هدفتون چیه به بلوغ فکری نرسیدین ازدواج میکنید هم خودتون رو بی ...

مشکل ما از ریشس وقتی توی یه خانواده سنتی بزرگ بشی و فک کنن سنت ک رسید ب ۱۵باید بری و مادر بی زن یه خونه بشی با اینکه خودت بچگی نکردی 

ولی خیلی از شوهرا هم سردی و گرمی برا زندگیشون نمیکشن 

یکیش خوده من شوهرم سنش پایین بود باهاش ساختم یه خونه باباش بهش داد میگفتن خدمتش تموم شه میرسه سزکارولی چن سال باهاش ساختم توی بدترین شرایط کنارش بودم 

ولی هیچوقت واسم نزاشت هیچوقت مردونگی نکرد برا خودم و بچش این دردناکه ک  نه خانواده ای باشه ک درکت کنه و نه شوهری ک پشتیبانت باشه

2706