2752
2734
عنوان

کیا از مدرسه خاطره بد دارن؟

61 بازدید | 4 پست

من مدرسه شکوفه می رفتم که خیلی مذهبیه. هم همکلاسی‌های آشغالی داشتم هم معلم ها با وجود اون همه ادعاشون عوضی ترین آدم هایین که تو زندگیم دیدم. الان چند سالی از تموم شدن دوران مدرسم میگذره و دانشجو هستم ولی همچنان خاطرات و دوران افتضاحی که تو دبیرستان داشتم اذیتم می کنه. من اون دوران دوست خوبی نداشتم و از این بابت به خودم حق میدم با توجه به جوی که توی مدرسمون بود. اگر مشاور خوبی سراغ دارین یا خودتون شرایط من رو داشتین و با وسواس فکری دست و پنجه نرم کردید ممنون میشم کمک کنید.

منم از دوران دبیرستانم بدم میاددددد ☹️

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا دورانه راهنمایی بدترین دورانه زندگیم بود.

ولی هنرستان اینقد بهم خوش گذشت و عاللللییییی بود

ک ب جرعت میتونم بگم بهترین روزای زندگیم بود و دیگه هیچ وقت تجربش نمیکنم

تا اخره عمرم حسرت میخورم و دلم میخاد ب اون دوران برگردم

1 ساله تموم شده مدرسم.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2731

من دوران ابتدایی

یبار معلم دینیم زد توی گوشم البته قضیه داره.معلم تاریخم وقتی من و چندنفر از دوستام و برد پای تخته و سوال ازم پرسید و من جواب دادم بااینکه درست جواب دادم گفت اشتباه گفتی و از بغلیم پرسید اون دقیقا جواب من و داد به اون مثبت داد ب من منفی...