2733
2771
عنوان

تیباکس چطوریه؟

1506 بازدید | 21 پست

سلام دوستان من یه سفارشی داشتم خیلی تاکید کردم با پست بفرستن اما تیپاکسش کردن و این پیام اومده

.

.

.

سلام
کدرهگیری 208862024
1 بسته از کرج به تبریز ثبت شد.
ارزش بسته:4,000,000 ریال(سقف مبلغ جبران خسارت)
هزینه ارسال:697,145 ریال  (697,145 ریال نقدی و 0 ریال پس کرایه)
رهگیری :
هزینه ارسال را از طریق لینک امن پرداخت کنید :
تیپاکس - 0218457
لغو11

کرایه رو باید بدم؟

نه دیگه. انگار داده بنده خدا

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

اخه خودم پرداختش کرده بودم به عنوان هزینه ی پست ازم 50تومن رو سفارش فاکتور کردن که واریز کردم ولی تی ...

فرقی نداره با پست. فقط سریعتر دستت میرسه و هزینه اش بیشتره.

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
تا خود نمایندگی تیباکس میاد بعد باید شوهرمو بفرستم بره بگیره که شوهرم صد دفعه غر میزنه ولی پست میاره ...

نه دیگه اینم میاره تحویل میده 

پس کرایه نوشته

نوشته نقدی و ۰ ریال پس کرایه. دقت کنین

نه دیگه اینم میاره تحویل میده 

نه از گوگل شماره ی تیباکسو زدم زنگ زدم گفت خودتون باید بیاید ببرید منم گفتم نمیشه با پیکی چیزی بفرستید گفت فقط اگه رسید با آژانس میفرستم 🤔

2706