2737
2734

شوهرم بیست تومن بهم داده گفته خودت میدونی بچه ها من طلا هیچی ندارم حتی حلقه امم فروختم مامانمم میگه یه حلقه ظریف و یه گوشواره با این بیست تومن بگیر از طرفی گوشیم خیلی داغونه دلم میخاد بعد شش سال گوشیمو عوض کنم میخام ایفون یازده تمیز دست دوم بگیرم گیج شدم شما بودین چیکار میکردین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه میتونستی گوشی نو بگیری میگفتم گوشی. چون گوشی های پرچمدار حس خوبی به آدم میدن مخصوصا دوربین خیلی ...

آیفون تا هفت سال آپدیت میگیره 

اگه از جای مطمئن بگیری استوکشم می ارزه 

2740

آیفون یازده دیگه چیه آخه😭😭😭😭😭😭یعنی راضی هستید هر کوفتی باشه فقط آیفون باشه،من بودم یه شیایومی نوت ۱۲میخریذم هفت و نیم،بقیه اش یه گوشواره یا حلقه هرکدام میخوای 

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
آیفون یازده دیگه چیه آخه😭😭😭😭😭😭یعنی راضی هستید هر کوفتی باشه فقط آیفون باشه،من بودم یه شیایومی ...

اره خب ایفون دوس دارم ولی همون طلا رو میگیرم گوشی چندوقت دیگه میخرم

آیفون یازده دیگه چیه آخه😭😭😭😭😭😭یعنی راضی هستید هر کوفتی باشه فقط آیفون باشه،من بودم یه شیایومی ...

خب آخه اون گوشی باید بتونه تو دست من بمونه 

من الان کارم ادیته و اهل گیمم هستم 

اون گوشی نوت ۱۲ تو دست من جواب نیست مطمئنن

الان یه گوشی با امکانات مقبول و کیفیت خوب تقریبا ۱۵ تومن اینا آب میخوره

حالا من گوشیم برام مناسب نباشه و چند تا طلا داشته باشم...؟!😕

خب آخه اون گوشی باید بتونه تو دست من بمونه  من الان کارم ادیته و اهل گیمم هستم  اون گوشی ...

خب شما که ادیت می‌کنی و بازی فرق داره ولی اکثر ما خانوما نه اهل گیمیم نه ادیت 

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
2706