2737
2734
عنوان

کسایی که با بچه طلاق گرفتن بیان

612 بازدید | 59 پست

سلام من با یه بچه دوساله در حال طلاقم

میخاستن بدونم بچه بعد هفت سال ازم دور نمیشه چون خیلی باباشو دوست داره وقتی میره پیشش میاد خونه همش اسم اونو میاره یا میبینش براش خیلی ذوق میکنه 

امکانش هست بعد هفت سال اصلا نخواد بیاد پیشم 

منم با بچه سه ساله میخام جدا بشم دلیلش هم خیانت های پی در پی 

فعلا بچرو انداختم سرش از دیروز هی میگه بیا ببرش گفتم دست خودت بمونه بدون چقدر سختی میکشم ولی از فکرش خابم نمیبره

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیانت

چقدخیانت زیادشده😔😔خدابهت صبر بده واقعا طلاق با بچه سخته درمورد بچه هم نگران نباش چون باباشو کم میبینه براهمونه دختر منم در ظاهر عاشق باباشه تو دوسالگی اینام که زیاد بود از سر کار میومد باباش کلی ذوق میکرد ولی الان که ۴ سالشه حتی از خواب پاشه من حموم باشم ولی باباش پیشش باشه گریه میکنه ومنو میخواد

چقدخیانت زیادشده😔😔خدابهت صبر بده واقعا طلاق با بچه سخته درمورد بچه هم نگران نباش چون باباشو کم میب ...

اخه پدرش خیلی بهش محبت میکنه میبرش بیرون باهاش بازی میکنه البته پیشش بودم زیاد وقت نمیزاشت الان هفته ای یه بار میبینش دیگه براش زیاد وقت میزاره اون مدت

2740
اخه پدرش خیلی بهش محبت میکنه میبرش بیرون باهاش بازی میکنه البته پیشش بودم زیاد وقت نمیزاشت الان هفته ...

الان کوچیکه نمیفهمه بزرگتر شه درک میکنه پدرهر چقدم محبت کنه برای بچه جای مادرو نمیگیره اونم چون یه روزه اونجوری میکنه وگرنه هرروز ببینتش تا این حد محبت نمیکنه

شوهر منم خیانتکاره ولش کردم ب حال خودش دیگه محل نمیدم برا خودم زندگی میکنم و حال دخترم خوب میکنم همین..باور کنید بعد طلاق زندگی کردن سخته همون خیانتکار تحمل کنید بهترش گیر نمیاد دنیا رو فساد برداشته

ولی اسی اگه کاش یه فرصت دیگه به شوهرت بدی به خاطر بچت برگردین به زندگیتون خواهش میکنم بیشتر فک کن&nb ...

اگر تایپیکای قبلیمو خونده باشی میبینی چه کارا کرده الان دوست دختر داره شاید اصلا دیگه منو نخاد منم حسی بهش ندارم ولی دلم برای پسرم میسوزه اگر آدم بشه بخاطر بچم برمیگردم ولی خب اصلا احساس پشیمونی نمیکنه چطور برگردم 

شوهر منم خیانتکاره ولش کردم ب حال خودش دیگه محل نمیدم برا خودم زندگی میکنم و حال دخترم خوب میکنم همی ...

درست میگی ولی من طلاق بگیرم نمیخام ازدواج مجدد کنم بعد من و شوهرم همو دوست داشتیم وقتی اینکارارو میکنه من آسیب میبینم افسرده میشم :)

2706