2733
2734
عنوان

کسایی که با بچه طلاق گرفتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 59 پست
پس میتونید دوری بچه رو تحمل کنین. من حرفم همین بود چون من ازدواج مجدد کردم و خانمم نتونست دوری بچه ...

من شوهرم نیومده دنبالم شاید اومده کلامی یه چیزی گفته ولی نمیگه از کارش پشیمونه منو میخاد بقیم میخاد 

منم نمیتونم الان با خیانتش و اینکه هر روز میره تفریح با دختره عکس دستاشونو استوری میکنه برگردم چون پررو هست پررو ترم میشه 

من شوهرم نیومده دنبالم شاید اومده کلامی یه چیزی گفته ولی نمیگه از کارش پشیمونه منو میخاد بقیم میخاد& ...

حق دارین

آخه چطور استوری میکنه؟ خانوادش نمیبینن؟ از کسی حساب نمیبره؟

تنهایی بهتر است از بودن های اجباری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهرم نیومده دنبالم شاید اومده کلامی یه چیزی گفته ولی نمیگه از کارش پشیمونه منو میخاد بقیم میخاد& ...

جدا شو عزیزم... مهم نیست ایجور آدما عوض نمیشن بدتر افسرده میشی

رفتم مشاوره گفتن شوهرت اینکارارو میکنه تو ذاتشه  شوهرم حتی نمیاد دنبالم منم نمیتونم خودمو کوچی ...

خیلی به مشاوره ها اعتماد نکن .چون اونها شناخت کامل ندارند .شوهرت اولین بارشه خیانت میکنه ؟ در چه حد بوده رابطش؟

2731
خیلی به مشاوره ها اعتماد نکن .چون اونها شناخت کامل ندارند .شوهرت اولین بارشه خیانت میکنه ؟ در چه حد ...

شوهرم چندباره خیانت میکنه همیشه ام بهونش اینه قهر کردی من اینکارو کردم فلان کردی من اینکارو کردم نمیدونم با این دختره که استوری میزاره هالا الله اعلم

2740
آخه چه کاریه؟ خواهرش چه بی ادبه مگه عروسشون نیستی باید بزنن تو دهن پسرشون

برای اینکه فردا اگر کاری کرد بگه به داداشش که تو خودت فلان بودی به من گیر نده

وگرنه من که با خواهرش مشکلی نداشتم 

هالا قضاوت نمیکنم نمیدونم چ خبره

برای اینکه فردا اگر کاری کرد بگه به داداشش که تو خودت فلان بودی به من گیر نده وگرنه من که با خواهرش ...

هر دلیلی داشته باشه نباید به خودش اجازه بده داداشش زن داره اون دختره رو فالو کنه.واقعا براشون متاسفم

حتی اگه در حقشون بد کرده باشی بازم رفتارش بی ادبیه

تنهایی بهتر است از بودن های اجباری
2706