2737
2739
عنوان

خواهرم...توروخدا ییاین😭

152 بازدید | 11 پست

ما تازگی از آنفولانزا راحت شدیم دیشب رفتم خونه مادرم خواهرم رنگش عین گچ سفید شده بود و سرگیجه داشت مامانم میگفت سرکه با عدسی خورده اینجور شده الان صب زنگ زده میگ دیشب تنش کلا دونه زده بردتش دکتر گفته ابله مرغون گرفته من فقط باهاش دست دادم اما سمت پسرم نرفت زیاد امکان داره ماهم بگیریم ؟من چهار ماهه باردارم توروخدا اگ میدونید راهنمایی کنید

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله عزیزم امکانش هست بگیرید چون ابله از دو روز قبل توی بدن نهفتست و قابلیت سرایتش تواین دوروز بالاست.. توی کلاس پسرم۳۶تا دانش اموز بودن ۸تاشون ابله گرفتن اما پسرمن نگرفت پس ممکن هم هست ک نگیری.. نگران نباش

زن داداش من حامله بود جفت پسراش ابله گرفتن خداروشکر زن داداشم نگرفت 

من ترسم از بچه طفلک سراین آنفولانزا نصف شد انقد اذیت شد🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله عزیزم امکانش هست بگیرید چون ابله از دو روز قبل توی بدن نهفتست و قابلیت سرایتش تواین دوروز بالاست ...

خداروشکر...خدا کنه پسر منم نگیره تازه راحت شده از مريضی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
من ترسم از بچه طفلک سراین آنفولانزا نصف شد انقد اذیت شد🥲

عزیزم بچت ک یکبار میگیره راحت میشه تااخرعمر دیگه استرس گرفتنشو ن خودش داره ن خودت.. اما برای خودت خطرناک تره چون باردار هستی..مراقب باش ان شالله ک چیزی نیست حداقل تا ده روز منزل مادرت نرو

من نمیدونم گرفتم یا نه اما شوهرم گرفته من تمام ترسم پسرمه ک تازه از مریضی راحت شده

نگران نباش برابچه اگه هم بگیره مسلماراحتترازیه بزرگساله براش ایشالاکه نگیره

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
عزیزم بچت ک یکبار میگیره راحت میشه تااخرعمر دیگه استرس گرفتنشو ن خودش داره ن خودت.. اما برای خودت خط ...

ن نمیرم اصلا دیگ شوهرم داره غر میزنه آخه مامانم اینا همیشه مریضیشونو پنهان میکنن اصلا فکر نمیکنن من حامله ام یا بچم کوچیکه آنفولانزا رو هم از اونا گرفتیم الان شوهرم مدام داره غرر میزنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40