2733
2734
عنوان

سونو داخلی دارم تو شهرمون همه سونوگرافی ها دکترشون مرد هست

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 50 پست

برام عجیبه اونا ک میگن اشکال نداره

سونو شکمی یه چیزی

اخه سونو داخلی مرد انجام بده؟!؟!؟!؟! 

اصلا شوهراتون راضی میشن؟!؟!؟؟!🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برام عجیبه اونا ک میگن اشکال نداره سونو شکمی یه چیزی اخه سونو داخلی مرد انجام بده؟!؟!؟!؟!&nbs ...

من مجردم ولی دکتره دیگه 😐

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
نمیدونم چکار کنم  فقط این دکتر کارش خوبه

شرایط داری برو شهرای اطراف 'اگه خیلی واجبه دیگه مجبوری بری 🤦‍♀️ 

من که حقیقتا خیلی سختمه حتی سونو شکمی

سعی کن با حرفات حال بقیه رو خوب کنی اونوقت میبینی حال خودتم‌خوب میشه ❤
لر هستم اما لرستان نیستم

همون میدونستم 

اونجا معمولا همین مشکل را دارن متاسفانه

لر ها خیلی غیرت دارن نمیدونم چرا این مشکل تو شهرشون حل نمیشه

نمیتونی بیای اراک؟!؟! 

دکتر فاطمه صافی کارش حرف نداره

بازم راهنمایی خاستی من هستم عزیز

2738
برام عجیبه اونا ک میگن اشکال نداره سونو شکمی یه چیزی اخه سونو داخلی مرد انجام بده؟!؟!؟!؟!&nbs ...

خب ببین میگه فقط دکتر مرده الان سلامتیش مهمتره یا خجالتش این حرفا رو که نداره دکتر بنده خدا که نگاه نمیکنه اصلا براش عادیه والا

مجردی سونو داخلی؟!؟! چجوری؟! حتما سونو شکمیه عزیزم دقت کن ب نسخه

من برام پیش نیومده ولی میگم دکتره دکتر که اشکال نداره مردم میرن لیزر که واجب نیست کل بدنشونو یه غریبه میبینه حالا دکتر که اشکال نداره 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2706