2752
2734
عنوان

سونو داخلی دارم تو شهرمون همه سونوگرافی ها دکترشون مرد هست

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 50 پست

برام عجیبه اونا ک میگن اشکال نداره

سونو شکمی یه چیزی

اخه سونو داخلی مرد انجام بده؟!؟!؟!؟! 

اصلا شوهراتون راضی میشن؟!؟!؟؟!🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
برام عجیبه اونا ک میگن اشکال نداره سونو شکمی یه چیزی اخه سونو داخلی مرد انجام بده؟!؟!؟!؟!&nbs ...

من مجردم ولی دکتره دیگه 😐

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 
نمیدونم چکار کنم  فقط این دکتر کارش خوبه

شرایط داری برو شهرای اطراف 'اگه خیلی واجبه دیگه مجبوری بری 🤦‍♀️ 

من که حقیقتا خیلی سختمه حتی سونو شکمی

سعی کن با حرفات حال بقیه رو خوب کنی اونوقت میبینی حال خودتم‌خوب میشه ❤
لر هستم اما لرستان نیستم

همون میدونستم 

اونجا معمولا همین مشکل را دارن متاسفانه

لر ها خیلی غیرت دارن نمیدونم چرا این مشکل تو شهرشون حل نمیشه

نمیتونی بیای اراک؟!؟! 

دکتر فاطمه صافی کارش حرف نداره

بازم راهنمایی خاستی من هستم عزیز

برام عجیبه اونا ک میگن اشکال نداره سونو شکمی یه چیزی اخه سونو داخلی مرد انجام بده؟!؟!؟!؟!&nbs ...

خب ببین میگه فقط دکتر مرده الان سلامتیش مهمتره یا خجالتش این حرفا رو که نداره دکتر بنده خدا که نگاه نمیکنه اصلا براش عادیه والا

مجردی سونو داخلی؟!؟! چجوری؟! حتما سونو شکمیه عزیزم دقت کن ب نسخه

من برام پیش نیومده ولی میگم دکتره دکتر که اشکال نداره مردم میرن لیزر که واجب نیست کل بدنشونو یه غریبه میبینه حالا دکتر که اشکال نداره 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست