2737
2739
سلام .من تازه وارد این سایت شدم و امیدوارم کسی بتونه به من کمک کنه.پسر ۹ ساله ای دارم که ۴ ساله درگی ...

عزیزم میشه شماهم کمکم کنید،من بچم تیک شدید گرفته،هم خودش نابود شده هم زندگیمونو نابود کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

٨ ماه پيش دكتر روانپزشك بردم هالوپريدول داد روزي ١/٤ عوارض دارو رو كه ديدم ترسيدم و ندادم نميدو ...

پسرتون خوب شد عزیزم؟ پسرمنم هشت ماه درگیر تیک های شدید گلو و سر بدن هست دکتر بهش پیموزاید سرترالین و‌بی پریدین تحویز کرده واقعا میترسم از این داروها ، نمیدونم چیکارکنم فقط ی مادر میتونه منو درک کنه

2731
پسرتون خوب شد عزیزم؟ پسر منم تیک های شدید گرفته خیلی ناراحتم

سلام

پسر منم دو هفته ست مدام چشماشو فشار میده و جمع میکنه

دارم دیوونه میشم

به چشم پزشک گفتم گفتش اشک مصنوعی بریز

اما مطمینم جواب نمیده

سلام پسر منم دو هفته ست مدام چشماشو فشار میده و جمع میکنه دارم دیوونه میشم به چشم پزشک گفتم گفتش ...

واسه پسر من تیکش از پلک زدن شروع شد یهو عود کرد شروع کرد به صدا دراوردن و پریدن هنوزم خوب نشده دارم دق میکنم دلم میخواد بمیرم

2740
پسرتون خوب شد عزیزم؟ پسر منم تیک های شدید گرفته خیلی ناراحتم

نه عزیزم چندتا متخصص مغز و اعصاب کودکان رفتیم و نوار مغز و گفتن سالمه چندتا هم روانشناس عوض کردم فعلا یکهفته اس زیر نظر روانشناس دارو شروع کردیم خیلی شدیده خیلی عصبی شدم برا لکنتشم قراره بریم گفتار درمانی 

بمیرم براش داشتم برا مدرسه اش فیلم میگرفتم تو فیلم اوتقد سرشو تکون میداد

گاهی اعصابم نمیکشه میخوام بزنم تو سرم

نه عزیزم چندتا متخصص مغز و اعصاب کودکان رفتیم و نوار مغز و گفتن سالمه چندتا هم روانشناس عوض کردم فعل ...

تیک پسر من وحشتناک صدا هم داره، منم مغزو اعصاب بردم نوارمغز گرفتن سالم بود اصلا یهویی پسرم تیک گرفت هم میپره هم صدا درمیاره منم دیوونه شدم

تیک پسر من وحشتناک صدا هم داره، منم مغزو اعصاب بردم نوارمغز گرفتن سالم بود اصلا یهویی پسرم تیک گرفت ...

درکت میکنم عزیزم خیلی سخته بعد معمولا بهره هوشیشون بالاس پسر من واقعا باهوشه  

پسر منم تیکش متغیره گاهی صدا گاهی سر 

2706