2737
2734

سلام

متاسفانه ادمای فاسد جنسی باعث بوجود امدن صدمات جبران ناپذیری به کودکان مان میشوند که یکی از انها اسماعیل محمودیه که در شهرساری زندگی میکنه..با ایجاد اعتماد پسره رو گول زده ودست کرده تو شلوار یه پسربچه کوچیک بعد هم اومده برا دوستاش با پررویی تعریف کرده که اره اوج میگیره وسیلاب شدش..با زور به پسره تجاوز کرده و بچه رو زده و بچه از ترس یه مدت شبا خوابش نمیبرد و از بیرون رفتن میترسید..ادم باید خیلی پست باشه که از اعتماد یه بچه سواستفاده کنه..الان اگه ازش بپرسین حاشا میکنه کلا فقط با اندام خصوصی بچه ها کارداره.. کلا خصوصی کاره ...متولد 72هستش و برا اینکه با دیگران اشتباه گرفته نشه یک خواهر داره به اسم نرجس.چاق و قد کوتاه هستش و یک جوش رو وسط صورتش داره سمت راست صورتشه اگه اشتباه نکنم و قدش حدود ۱۶۶ سانتیمتر هست و با ترفند دوست شدن پسرها رو فریب میده که اذیتشون کنه و تجاوز کنه دنبال بچه ها میره و تعقیب میکنه که طعمه اش رو شکار کنه..شکارچی بچه هاست و برا شکار بچه ها به شهرها سفرمیکنه و از روی شهوت و هوس به پسر بچه ها و دخترا نگاه میکنه و موهاش هم صافه و نگاهش به همه نگاه جنسی هست که دستمالیشون کنه..متاسفانه با یک روش خاص از حکم در رفته و خانواده اش هم بهش کمک کرده بشناسید این عوضی رو و به دوستان و اشنایانتون پخش کنین تا از وقوع جرائم اینچنینی جلوگیری بشه

روش های درمانی تیک عصبی بچه عبارتند از:

• دارو درمانی: داروهای ضد روان پریشی، مانند ریسپریدون یا هالوبیریدول، می تواند باعث کاهش بیشتر تیک ها کمک شود.
  • روان درمانی: روان درمانی می تواند به کودک کمک کند تا با های خود کنار بیاید و از استرس و استرسی که می تواند باعث تشدید تیک ها شود، جلوگیری کند.

در موارد، ممکن است پزشک ترکیبی از دارو درمانی و روان درمانی را برای درمان تیک داروهای تجویزی برخی از کودکان انجام دهد.

در اینجا چند نکته برای والدین کودکان به تیک عصبی آورده شده است:

• درک کنید که تیک عصبی یک اختلال پزشکی است و مسئول کودک شما آن نیست.
  • از سرزنش یا تنبیه کودک خود برای تیک عصبی خودداری کنید.
  • به کودک خود مطمئن است که او تنها نیست و بسیاری از کودکان دیگر نیز به تیک عصبی مبتلا هستند.
  • اگر کودک شما شدید هستند یا باعث اختلال در عملکرد روزانه می شوند، با پزشک بررسی کنید.
  • اینکه حتما به دکتر روانشناس کودک مراجعه کنید و همین که میتوانید از اپلیکشن هم استفاده کرد و نظرات در مورد دکتر ها خوند تا به نتیجه بهتری برسی مثلا تخفیف در مانکده از سایت های مثل تخفیف هات تهیه کرد و هزینه مطب هم کمتر بشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم. خوب خوب که نه ولی نسبت به روزای اول خیلی بهتره. من خیلی نگران تکون دادن مردمک چشمش هستم. ...

عزیزم تیک بچه تون بهتر شد؟پسر منم مردمک چشماشو تکون میدهواقعا حالم بده

جایی بردیش پسر منم مدام چشماشو جمع میکنه و دو روزه دهانش هم کج میکنه منم دیوونه شدم

پسر شما خوب شد؟ من پسرم یه مدت چشمش بود الان دهنشم کج میکنه چند روز دارم دیونه میشم

تمام زندگیم پسرم،من برات میمیرم نفس مامان❤️