2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام .من تازه وارد این سایت شدم و امیدوارم کسی بتونه به من کمک کنه.پسر ۹ ساله ای دارم که ۴ ساله درگی ...

سلام دوست عزیز تیک عصبی فرزندتون خوب شد؟و میشه بگین چه تیک هایی تا الان داشته

2728
تذکر میدم بهش

این کار باعث میشه بدتر و حساس تر شه روش

تیک اگه ارادی باشع دست خود طرف باشه اسمش بیماری تورت هستش که یه قسمت از مغز که به عنوان سانسورچی عمل میکنه نمیتونه درمقابل حرکات مقابله کنه برا همین نمیشه کنترلش کرد و هی تکرار میشه هرکی این مشکلو داره به نظرم حتما پیش روان پزشک بره من خودم شیش سال ایناست همین مشکلو داشتم رفتم روان پزشک دارو تزویج کرد که باعث میشه اون قسمتی از مغز که گفتم تقویت میشه هرچقدر هم که تلاش کنید احتماش خیلی کمه که درست شه تنها راهش رفتن پیش روان پزشکه

این کار باعث میشه بدتر و حساس تر شه روش تیک اگه ارادی باشع دست خود طرف باشه اسمش بیماری تورت هستش ...

سلام. شما تیکتون از چند سالگی شروع شد؟ چه تیک هایی داشتین؟ و چه دارویی خوردین؟ الان خوب شدین؟

2738
سلام .من تازه وارد این سایت شدم و امیدوارم کسی بتونه به من کمک کنه.پسر ۹ ساله ای دارم که ۴ ساله درگی ...

سلام دختر من هم تیک توره داره خیلی سخته خواهش میکنم اگه میشه تجربتون و به من بگید و اسنکه تغییری کرده یا نه من خسلی نگرانم همه جور قرصی بهش میدن 

درخواست دوستی میدم و شمارمو میزارم توی قسمت خصوصی براتون اگه امکانشو داشتید تو‌واتساپ یا اس ام اس بهم پیام بدید ممنون میشم 

ببخشید شما تیک بچه تون خوب شد؟ تو روخدا جواب بدین به کمکتون احتیاج دارم

سلام بچه شماهم تیک عصبی داره ؟ دختر من تیک توره داره درخواست دوستی میدم بعدشمارمو میزارم توی خصوصیتون خواهشا بهم پیام بدید تو واتساپ یا هر جامه راحتترید تجربه هامون و بگیم 

ممنون

سلام گلم خیلی خیلی کم شده

سلام تیک‌توره داره دختر منم خیلی عذاب اوره الان کامنتتون و دیدم نوشتید خیلی بهتر شده بچتون خواهش میکنم تجربتون و بگید به من درخواست دوستی میدم و شمارمو تو خصوصی میزارم براتون لطفا بهم پیام بدید ممنون

سلام داروهاش مرتب دادم اما خوب نشده ی روز ممکنه خیلی کم باشه ی روز ممکنه شدید باشه ، بمن دکتر گفت تا ...

سلام عزیزم. به دکتر شهیدی مراجعه کنین. برای تورت dbs کار میذارم تو رسول اکرم. ان شاء الله خوب میشه پسر گلتون

سلام عزیزم. به دکتر شهیدی مراجعه کنین. برای تورت dbs کار میذارم تو رسول اکرم. ان شاء الله خوب میشه پ ...

ممنون عزيزم دكتر شهيدي يكسال ونيم كانادا هستن و الان پسرم تحت نظر دكتر حبيبي از شاگردان دكتر شهيدي، هستن ،بهم گفتن تا هجده سالگی خوب میشه . مثل اینکه درمان اخر عمل تحریک عمقی مغزه

سلام. شما تیکتون از چند سالگی شروع شد؟ چه تیک هایی داشتین؟ و چه دارویی خوردین؟ الان خوب شدین؟

سلام عزیزم . پسر من ده روزی هست که تیک جمع کردن بینی و باز و بسته کردن چشم گرفته. زیاد تکرار میکنه. 

راستش خودم خیلی داغونم و قبول دارم که خیلی بهش سخت میگیرم یا دعواش میکنم . 

یه حس ناامیدی شدیدی دارم . احساس می‌کنم پسرم دیگه خوب نمیشه

هر لحظه که نگاش میکنم قلبم هزار تیکه میشه😭😭😭😭😭😭

خدایا نگهدار همسر و فرزندانم باش🙏🙏
2706