2737
2739
عنوان

دو روز خونه مامان بابام نبودن

134 بازدید | 12 پست

چرا کاهو تموم شده 

چرا روغن خیلی استفاده کردین 

چرا نون نیست 

چرا دیروز چیپس خوردین 

زندگی مجردی  یعنی این  یعنی هیچ وقت نمیتونی جایی بری. 

یعنی تک تک چیزات سوال جواب میشی 

مجردی من جهنم هست.

خدا ازت میخوام فقط منو  بکشی اون قد عرضه نداری که مرگ من بدی  خدا لعنت من کنه 😭😭😭  من ۲۵ سالمه ولی جیزی بگم همش میگن تو زبون درازی تو فلانی. 

از یه سنی به بعد کنار خانواده زندگی کردن اونم بدون استقلال مالی جهنم واقعیه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جهنم عذاب  مرگ همه چی باهمه  خده منو  گزاشته جهنم. 😭😭😭

بابد به فکر کار کردن باشی هرجور که شده

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
درکت میکنم وضع منم همینه  تازه همین دیشب کلی فحش خوردم که چرا بهشون گفتم یکاری رو از یه روش دیگ ...

دعا کن من بمیرم چون فکر نمیکنم ازدکاج کنم 

اون قدر اذیت شدم که نمیتونم اصلا با کسی بسازم.

صبر 

صبر 

صبر

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)
2738
کار چطور.  من بابام فقط میگه معلمی فکر میکنه همه چیز اسونه  کار به حرفش خوبه ولی نه برای ...

بابات بگه 

برو دنبال یاد گرفتن مهارت طراحی دوخت بازاریابی باید خودتو جمع کنی

اینا که معطل یه کاهو ویه چیپسن بهتره تز ندن

صبر برا کسی هست من عاقبت خودم رو میدونم.  خدا برا بنده های دیگه هست. من حدا رک هیج وقت نه حس &n ...

هیشکی عاقبت خودشو نمیدونه

همه ی ماها سختی کشیده ایم

اگه چیزایی خودم کشیدمو برات بگم والله طاقت نمیاری

اگه بخوام بنویسمم انگار کل وجودمو تیغ میکشن 

انقد سخت بودن و هنوزم سختی های زیادی هستش..

یکیش مادری که ۴ سال مریض بود وخواهر برادرای کوچیکی که مسئولیتشون افتاده بود برا منو خواهرم

و.

.

.

بعدش هم فوت مادر و باز سختی های دیگه

الان به سختی دارم تایپ میکنم انقد اذیت میشم

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)
هیشکی عاقبت خودشو نمیدونه همه ی ماها سختی کشیده ایم اگه چیزایی خودم کشیدمو برات بگم والله طاقت ...

فقط اینو بدون هر کی به هر جااایی رسید برا این بود که پدر مادرش ازش راضی بودن(عاقبت به خیری و رزق و آرامش و...)

اونی ک مادرش قربون صدقش میره که راحته نیکی بهش

تو اگر تحمل کنی چقدر خوبه برات...