2737
2734

سلام 

4 روزه زایمان کردم، بارداری نسبتا بی دردسری داشتم ولی ب خاطر ویاری که ب همسرم داشتم دو ماه پیش هم نخوابیدیم ، بعد از اون دیگه نیومد ، چند بار باهاش حرف زدم ولی گفت ب خاطر بچه نیاد بهتره ... 

سعی کردم بپذیرم اما گهگاهی این مسئله آزارم میداد ، تا اینکه زایمان کردم ، سزارین کردم ، دوس نداشتم کسی ب خاطر من ب زحمت بیفته و خودم بعد از یک روز یا وجوددرد پاشدم ... همسرم کمک میکرد اما جز همون ی باری که موقع ترخیص بوسیدم دیگه نبوسیدم ... 

پسرم رو دوس دارم و از جونم براش میگذرم ... اما حالم خوب نیست ، بغض دارم و دلم برای خانواده ام میسوزه ... برای خواهرهام ، پدرم ، مادرم و ... 

همیشه این حس رو داشتم ولی الان خیلی بدتر شدم ...

من ۱۴ ساعت درد طبیعی کشیدم آخرشم سزارین شدم خیلی درد کشیدم.شوهرمم بعد زایمان ازم فاصله میگرفت بهم اهمیت نمیداد.یک سال تمام افسردگی داشتم بعد از این مدت کم کم رابطه مون که بهتر شد افسردگی منم کم شد.فقط خدا میدونه تو این یک سال چی کشیدم خدا باعث و بانیشو لعنت کنه هرگز نمیبخشمش

❤کلام تو عصای معجزه گر توست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانمای عزیز من تازه عضو شدم 

و دانشجوی روانشناسی ام میخواستم اگه امکانش هست بهم کمک کنید فرمی مربوط ب خانمای هست ک افسردگی پس از زایمان گرفتن واین فرمو پر کنم خیلی ممنون میشم ک کمکم  کنید و انشالله ک مشکل همه خانمای سرزمینم حل بشه.

2731

دوستای عزیزم   یه مقاله پیدا کردم توش همه چیز رو درباره بارداری توضیح داده خیلی خوب بود

همه سوالای منو که جواب داد بهتون پیشنهاد میکنم بخونید لینکشو میذارم  

هر آنچه که میخواهید درباره بارداری بدانید

2740
منم همینجورم بچم هشت ماهشه باید چیکار کنم 

مال هر کسی ممکنه یک زمانی طول بکشه

من سر 3 ماهگی خوب شدم. خیلی ها براشون می تونه بیشتر باشه یا کمتر.... می دونم دست خود آدم نیست ولی همش ای موض وع رو به خودت یادآوری کن که می گذره و تموم میشه... این همه بچه به دنیا میان و بزرگ میشن... خب هر چقدر وابستگیش یه تو کمتر بشه و آزاد تر بشی قطعا بهتر میشی... کلا بچه هر زمانش یه مشکلی داره. الان پسر من کلاس اولیه... باز درگیر درس و مدریه اش هستم. ولی قطع به یقین از نوزادیش خیلی بهتره.... هر چی بزگتر بشه هم راحت تر میشه و هم شیرین تر که این خودش تحمل سختیاش رو کم می کنه. باورت میشه من تو 3 ماه اول اصلا بچمو حتی دوست نداشتم. ... ولی الان تو دنیا هیچی چیزی اندازه اینکه بغلش کنمو و بوش کنم برام آرام بخش نیست... فقط بگو میگذره... چون همین طوره... 

از وقتی مامان شدم میفهمم مامان چه زحمتی کشیده . مامان عاشقتم .
من هم این افسردگی لعنتی رو تجربه کردم خالم خیلی بد بود همش احساس پشییمانی داشتم گریه میکردم و....... ...

سلام عزیز دل 

من بعد زابمانم بچه ام بستری شد و خودم سکته مغزی کردم الان یک‌و ماه و نیم میگذره و حالم خیلی بده از طرفی میترسم برم روانپزشک و برام دارو تجویز کنه و همش بی حال و خواب باشم

سلام عزیز دل  من بعد زابمانم بچه ام بستری شد و خودم سکته مغزی کردم الان یک‌و ماه و نیم میگذره ...

نه دوست عزیز دکتر اگر دکتر باشه برای خانومی که نوزاد داره هیچوقت دارویی تجویز نمیکنه که کرخت و خواب الود بشه نگران نباشید و حتما از روانپزشک کمک بگیرید

گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉

من تقریبا سه هفته است زایمان کردم.

منم حالتهای بدی دارم‌. لرزش دست و بدن، بی اشتهایی شدید، افکار منفی...

بااینکه دو سالونیم بود بچه میخواستم و نمیشد...

الیته یه اتفاق خیبیییلی ناگوار قبل زایمان برام رخ داد که بی تاثیر نبود.احساس میکنم نمیتونم بچه رو بزرگ کنم و همش نیازمند شوهرم‌و‌مادرم هستم. خیلی احساس بی کفایتی میکنم. وقتی شبا بیدار میشه حالم بد میشه...همش در طول روز میگم خدایا چیکار کنم با بچه... 

سلام

جهت انجام یک پژوهش روانشناسی در دانشگاه شهید بهشتی، نیازمند مشارکت مادران دارای نوزاد یک تا شش ماهه که نوزاد اولین فرزند آنهاست، هستیم. با پاسخگویی به پرسشنامه زیر، در صورتی که واجد شرایط باشید، به مدت یک ماه وارد یک برنامه درمانی آنلاین و رایگان دوران پس از زایمان خواهید شد. از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم.

لینک پرسشنامه:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyiTo9vw4zd4Bq0iNNtdFS3YotDbjjv7PteHVvA3hRoC-A3w/viewform?usp=sf_link

من تقریبا سه هفته است زایمان کردم. منم حالتهای بدی دارم‌. لرزش دست و بدن، بی اشتهایی شدید، افکار من ...

سلام

جهت انجام یک پژوهش روانشناسی در دانشگاه شهید بهشتی، نیازمند مشارکت مادران دارای نوزاد یک تا شش ماهه که نوزاد اولین فرزند آنهاست، هستیم. با پاسخگویی به پرسشنامه زیر، در صورتی که واجد شرایط باشید، به مدت یک ماه وارد یک برنامه درمانی آنلاین و رایگان دوران پس از زایمان خواهید شد. از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم.

لینک پرسشنامه:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyiTo9vw4zd4Bq0iNNtdFS3YotDbjjv7PteHVvA3hRoC-A3w/viewform?usp=sf_link