2733
2734
چقد طول کشید این حالتون؟؟؟

من زود رفتم دکتر تقریبا ۱۷روزگی پسرم رفتم روانپزشک خداروشکر تقریبا تا ۳هفته ی بعد بهتر شده بودم 

گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افسردگی پس از زایمان یکی از مشکلاتی است که بعضی از مادران به آن دچار می شوند. البته در مواردی ...

مامان هایی که دچار افسردگی بعد از زایمان میشوند باید به روانپزشک مراجعه کنند 

خواهر من رفت پیش دکتر بابک ثابتی . خیلی برای درمانش موثر بود. شماره و ادرس سایتشون میذارم . لازم داشتید حتما مراجعه کنید :

دکتر بابک ثابتی

02188602690

drbabaksabeti.com

2731
2740

من بخاطر استراحت مطلق بارداری وبی کسی ودرک نکردن دچارافسردگی شدم که بعد از زایمان اومدم که حالم خوب شه اما خانواده شوهرم یه دعوای خیلی بد وبه ناحق بالاسر بچم با من راه انداختن از بعد اون شدم یه مرده متحرک که حتی بچم برام مهم نبود با هرکلمه ای که الان مینویسم ده تا اشک ریختم یاداوریش عذااابه برام،شوهرم که هیچوقت پشتم نبوده هیچوقت ومن از خودم وزندگیم متنفرشده بودم بچم کولیک شدید داشت ومادرشوهرم پیشم بود بدذات بود واذیتم میکرد من با بچم که ۱۰ ساعت بخاطر کولیکش گریه میکرد دادمیزدم وسرمو میکوبیدم دیوار وکفرمیگفتم،حتی مادرم بهم میگفت دیوونه روانی وهزار حرف بد بهم میزد من اگر خودکشی نکردم تعجبه چون هرشب وهرلحظه بهش فک کردم اما جراتشو نداشتم بعدم سینه نگرفتن دخترم و..... من تا ۱سالگیش هیچ لذتی ازبچه داری نبردم که دلم میخاست نفسم قطع شه،خدا نگذره از اونایی که باعث حالم بودن دلم میخاد زمان برگرده عقب وبچه دوماهمه بغل کنم وبوش کنم من هیچی نفهمیدم هیچی😭😭هنوز کامل افسردگیم برطرف نشده💔

..........