2726
من آره. الان که قرص مصرف میکنم خیلی بهتر شدم. در ضمن توصیه میکنم گرمیجات زیاد بخور. 

چ مدته قرص مصرف میکنین دکتر نگف تا کی باید بخورین . شیر خودتو ب بچه میدی ؟؟

واس سلامتی قلب پسر کوچولوم ی صلوات بفرست و دعا کن 🙏❤
چ مدته قرص مصرف میکنین دکتر نگف تا کی باید بخورین . شیر خودتو ب بچه میدی ؟؟

الان یک ماهه مصرف میکنم. آره شیر خودمو میدم. به من گفت یک ماه دیگه بیا ببینم بهتر شدی یا نه، آخر هفته نوبت دکتر دارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام من هم الان تقریبا دو ماهه زایمان کردم. خیلی حالم بده. اول که زایمان کرده بودم، میگفتم به بچه هی ...

سلام الان بهترید؟من هم چهل روز زایمان کردم،اصلا حسی به بچم ندارم،شوهرم بچه نمیخواست اما من خیلی بچه دوست داشتم و اصرار کردم،حالا خیلی ناراحتم و همش گریه میکنم،دخترم کولیک داره و خیلی گریه میکنه و رو مخمه!

خیلی حالم بده انگار مجبورم زندگی کنم تا بمیرم،این حس رو دارم!شما خوب شدی؟یعنی میتونم مثل قبل زندگی کنم؟

سلام الان بهترید؟من هم چهل روز زایمان کردم،اصلا حسی به بچم ندارم،شوهرم بچه نمیخواست اما من خیلی بچه ...

عزیزم تا زمانی که حس نکنی که به بچه صدمه میزنی اشکال نداره، به مرور حالت خوب میشه. ولی از من به تو نصیحت اگه کوچکترین حسی که فکر کردی داری به بچه صدمه میزنی حتما برو دکتر. من الان رفتم دکتر یکم حالم بهتره. ولی دیر رفتم. ولی اگه زود بری دکتر یعنی الان بری دکتر خیلی زود خوب میشی. اگه نظر منو میخوای زود برو دکتر. دنیا ارزششو نداره که بخوای بهترین روزای زندگیتو با کوچولو با اضطراب و استرس بگذرونی. انشالله زود خوب بشین. 

2728

افسردگی ناشی از ضعف بدن هست. حالا خانمها یی که زایمان میکنن یا بارداری  چون نیازشان بیشتره به مواد مغذی و بهش ون نمیرسه  دچار مشکل میشن. منم این تجربه رو داشتم. الان بچه هام بزرگن. تجربه درمان افسردگی هامو تو این تاپیک  گذاشتم حتما بخونید  به دردتون https://www.ninisite.com/discussion/topic/3608441/تجربه-درمان-افسردگی-خودم?page=1

من توی بارداری ام افسرده شدم، همش عق میزدم و باشوهرم وخانواده اش خیلی مشکل داشتم، جوری که میخواستم بچه رو سقط کنم تا طلاق بگیرم. 

اما شوهرم واریکوسل عمل کرده بود تا بچه دار شدیم وقاعدتا باید خوشحال میبود، نه اینکه کتکم بزنه. 

ماه آخر بارداری ام، شوهرم آخرین مدل گوشی اپل و دوچرخه جدید برای خودش خرید ولی به من گفت:پول ندارم سزارین کنی، سقطش کن

منم یک شیشه نوشابه زعفرون ویک فلاکس گل گاو زبون خوردم، کلی درد کشبدم تاطبیعی زایمان کردم. 

بعد زایمانم خانواده شوهرم حسابی دق ام دادن، جوری که میخواستم بچه امو باقطره آد بکشم. بچه امو باعث بدبختی ام میدونستم. شرایط زندگیم جوریه که اگر بچه نبود، راحت میتونستم طلاق بگیرم. 

یک ماه بعداز زایمانم، سرترالین مصرف کردم والان یک ساله که سرترالین جواب نمیده، پاروکسیتین مصرف میکنم.

الان یک ماهه که شوهرم وخانواده اش اجازه ندادن ازخونه بیرون برم و به دلیل مشکلات مالی نه دکتر رفتم نه قرص هامو خوردم. 

روز به روز وزنم بالاتر میره وازخودم بدم میاد. 

ازطرفی خانواده شوهرم اجازه باشگاه رفتن یاموزیک گوش دادن تو خونه بهم نمیدن.(باخانواده شوهرم زندگی میکنم) از شوهرم واز ازدواج سنتی که داشتم متنفرم و رابطه ام باپسرم اصلا خوب نیست. دوستش ندارم. وقتی باهام حرف میزنه بی توجهی میکنم،میدونم ناشکریه ولی پسرمو دوست ندارم. اگر بچه نداشتم، روزی صدبار خودکشی میکردم. تورو خدا برام دعا کنید، حالم خرابه

2706