2733
2734
عنوان

تورو خدا راهنماییم کنید😌

172 بازدید | 22 پست

سری قبلی یه پاکت سیگار خریدم چندتا ازش کشیدم عذاب وجدان گرفتم

به دوستم پیام دادم و گفتم،اونم خیییییلی حرف زد بهم که دختری که مادر بالاسرش نباشه بهتر از این نمیشه 😞😞😭 منم پاکتو پرت کردم

امروز باز وسوسه شدم و کشیدم هفتا خریدم اما همش به خودم میگفتم همه بازیگرا و نویسنده ها میکشن عیبی هم نداره منم میکشم

هر هفتاشونو تموم کردم

به نظرتون من دیگه بی صاحب و در به در شدم با سیگار کشیدن؟😔😔

یه روز پشیمون میشی که خیلی دیره نکن با خودت یه کم خودتو دوست داشته باش با یه مشاور حرف بزن مشکلاتو ریشه ای حل کن سیگار فقط یه سرپوش موقته که روز به روز باید مقدارشو بیشتر کنی خودتم سرزنش نکن آدما قدرتایی دارن که خودشونم باورشون نمیشه نذار مشکلات از درون بخورنت نمیخوام شعار بدم ولی چاره هر عادت بدی اینه تصمیم بگیری کم کم و نامحسوس کمش کنی بعدم به ارادت پاداش بدی مطمئناااا موفق میشی

یه روز پشیمون میشی که خیلی دیره نکن با خودت یه کم خودتو دوست داشته باش با یه مشاور حرف بزن مشکلاتو ر ...

بقرآن،بخدا من دختر بدی نیستم.بی تربیت نیستم من عشقم اینه که فقط کتاب بخونم 

اما مامان بابام همش دعوا میکردن

مادرم جدا شده بعد از سی سال زندگی مشترک حالا اذیتم

بیماری زمینه ای هم دارم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بقرآن،بخدا من دختر بدی نیستم.بی تربیت نیستم من عشقم اینه که فقط کتاب بخونم  اما مامان بابام هم ...

قطعا شرایط زندگی و سختیا باعث میشه آدم یه جاهایی کم بیاره من نگفتم دختر بدی هستی عزیزم همین که این موضوع دغدغه ات شده اومدی راهنمایی میخوای نشونش هست من میگم تو زندگی هر کی مشکل هست ولی هر آدمی دو تا انتخاب داره میتونه انقدررررر روی مشکل زوم شه و برای خودش بزرگش کنه که اون وقت فکر حل مشکل از سرش بیرون میره چون به جای تمرکز روی قدرت و اعتماد به نفسش روی مشکل تمرکز کرده 

انتخاب دوم همینه ینی روی قدرت خدا و قدرتی که به تو برای حل مشکلات داده زوم کنی امید داشته باشی هر چقدرم اوضاع خراب هست هر چی پیش اومده قطعا خوب بوده و خدا میخواد بدونه هنوز به قدرتش ایمان داریم یا نه 

2731

تو به این فک کن مثلا ده ساله دیگه یه آدم محکم مقتدر موفق تحصیلات و شغل عالی داری خانواده موفق خودتو میسازی 

یا همین روند رو ادامه بدی و تبدیل بشی به کسی که موفقیت و رضایتی توی زندگیش نیس تنها تفریح و چیز آرامبخش براش سیگار و عادتای منفیه همشم خودشو قربانی شرایط میدونه 

اگر کدوم اتفاق بیفته به خودت افتخار میکنی 

قطعا شرایط زندگی و سختیا باعث میشه آدم یه جاهایی کم بیاره من نگفتم دختر بدی هستی عزیزم همین که این م ...

مممنونم 

غلط کردم بخداااااا دیگه نمیکشم

به خدا دیگه بهش فکر نمی‌کنم

قول میدم😭😭😭😭😭

مممنونم  غلط کردم بخداااااا دیگه نمیکشم به خدا دیگه بهش فکر نمی‌کنم قول میدم😭😭😭😭😭

موفق باشی عزیز دلم اگرم بازم وسط راه از مسیر خارج شدی بدون راهش ناامیدی نیس سرزنش کردن خودت نیس من خودم یه عادت بدی داشتم حدود یک سال با خودم عهد می‌بستم بذارم کنار یه چند بار دوباره عهد شکستم ولی خودمو سرزنش نکردم گفتم اینکه توی مسیر خودسازی باشی مهمه نتیجه یه بخش کوچیک اما مهمه  نهایت انقدر ادامه دادم تا خدا رو شکر موفق شدم 🥰

هر شب اگر قبل خواب از خدا تشکر کنی بابت همه نعمتایی که بهت داده شکر کنی که قدرت بی نهایت درونت گذاشته که نه این مشکل حتا مشکلات بزرگتر از اینو باهاش میتونی حل کنی اون وقت معجزه ها رو پشت هم تو زندگیت میبینی اما منظم هر شب با حس خوب حتا شده یه جمله بگو و ازش تشکر کن

2740
مممنونم خواهر  شما هم قبلا سیگار میکشیدی؟؟؟

نه عزیزم سیگار فقط یکی از عادات بده من خیلی عادتای بد داشتم مثلا یکیش اعتیاد به اینترنت بازی اینترنتی که مال سالها پیشه یا مثلا خواب تا ظهر و شب بیداری که تو لیست اقدامه 🤭

یکی دیگه زودرنجی و زود گریه کردن وحشتناک شلخته بودم خلاصه کم نیس کوچیک و بزرگ همه دارن مهم خودسازیه

نه عزیزم سیگار فقط یکی از عادات بده من خیلی عادتای بد داشتم مثلا یکیش اعتیاد به اینترنت بازی اینترنت ...

بخدا من خیلی فقط پولمو مصروف خرید کتاب میکنم دیگه هیچکدوم از اینا که گفتی رو ندارم

فقط بخاطر بیماریم پرخاشگری میکردم که الان با دارو کنترل شده خداروشکر

2706