2733
2734
عنوان

ادم خواهرشو نشناسه کیو بشناسه

140 بازدید | 8 پست

من دختر بزرگم ودوتا دختر دارم

خواهرم سارا دختر دومیه ی پسر داره

خواهر سومیم مریم تازه زایمان کرده دوماه ودختر داره

حالا هفت ماه پیش که مریم باردار بود یهو سارا اومد گفت من باردارم تبریک گفتیم اینا سارا همیشه دوست داشت دختر داشته باشه وعاشق رنگ صورتیه تا چهار ماهگیش که شد رفت سنو داد اومد گفت من دختر دارم وای بی ذوق اونچنان شناختی که ازش دارم باید خوشحال میشد ومشغول خرید سیسمونی صورتی میشد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

میخوام اگه ببینمش به روش بیارم ومارو خنگ فرز نکنه 

میخوام بهش بگم 

من از همون اول میدونستم تو پسر داشتی وبه مریم هم گفتم که داری دروغ میگی ما خنگ نیستیم و پسر اوردن هنر نیست درست تربیت کردن درسته

اخه کی نسل این عتیقه ها میخاد کنده بشه پسر اوردی که اوردی عتیقه هستی که میدونیم وچیز جدید نیست ولی ا ...

با خواهرتی میگی نسلش کنده بشه؟؟؟

چه دلی داری واقعا! 

حالا ممکنه واقعا سونو بهش اشتباه گفته باشه تو غربالگری یا اصلا به هر دلیلی دوست نداشته بگه ‌.شایدم به خاطر همین اخلاق و گفتارتونه که نگفته🤷‍♀️

با خواهرتی میگی نسلش کنده بشه؟؟؟ چه دلی داری واقعا!  حالا ممکنه واقعا سونو بهش اشتباه گفته با ...

اره تااین نسل عتیقه ها تموم نشه ما تو همین تالاب گیریم من درست میشناسمش واصلا سنو اشتباه نگفته