2737
2734

خونه ی ما فعلا سندش کامل نیس یعنی تو مشخصات اشتباه صورت گرفته و باید اصلاحیه بخوره که این کار یکم زمان بر هست الان میخواستم ببینم میشه از طریق ۴تا شاهد خودمون یه قولنامه بنویسیم که این ملک با این مشخصات فعلا به صورت غیر رسمی به عنوام مهریه به بنده داده بشه تا وقتی که مشخصات اصلاح بشه و از طریق دفتر اسناد رسمیش کنیم

از سال ۹۷ عضوم کاربری قبلم ترکید 🎭

و اينكه

اينجا بحث مالكيت ارجحيت داره به مهريه

مشكل سند هم حل بشه

بهتره به نامتون بشه

اين مدل كارا كه قول يه خونه يا چند دنگ از يه خونه رو بعنوان مهريه زن وعده ميدن

خيلي محكم نيست…. دردسر داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و اينكه اينجا بحث مالكيت ارجحيت داره به مهريه مشكل سند هم حل بشه بهتره به نامتون بشه اين مدل كار ...

وعده نیست با رضایت کامل همسرم هست جوری نیس که بخوام سواستفاده کنم چون بدهی دارن میخوان خونه رو مهریه کنم که بی خونه نشیم

2731
سلام حتماً با يه وكيل مشورت كن، حتماا از طرفي طبق ماده ١٠ قانون مدني اين كار شما موردي نداره  ...

من مهریه م ۱۵۰سکه ست و ۱۴ساله که ازدواج کردم بحث مهریه و گرفتن و دادن نیس فقط میخوام خونه رو از شر طلبکارا نجات بدم چون بحث زندگی من و بچه هام هست

من مهریه م ۱۵۰سکه ست و ۱۴ساله که ازدواج کردم بحث مهریه و گرفتن و دادن نیس فقط میخوام خونه رو از شر ط ...

سلام

خب اينجا هم بحث تقدم و تاخر هست

بدهي قبل اتفاق افتاده

اين قضيه رو بين خودتون بنويسيد ميشه بعد از بدهكار شدن ايشون

با وكيل يا سردفتر سن دار و باسواد حتما صحبت كن

كه بعدا دادگاه نگه اين قولنامه سوري هست چون بعد از بدهكار شدنه

لااقل زودتر سند به نام بزنيد

مشورت كنيد

سلام خب اينجا هم بحث تقدم و تاخر هست بدهي قبل اتفاق افتاده اين قضيه رو بين خودتون بنويسيد ميشه بع ...

ممنونم که وقت گذاشتید🌹