2733
2739
عنوان

خاهرم همش بچه ها رو میاره خونه مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 36 پست
حالا بر عکس تو من عاشق خواهرمم  اکثرا با خواهرم حرف میزنم و درد میکنم  بچه خواهرمو خیلی ...

با خاهرم راحتم

چون مشکلاتی داره من نمیخام اضافه کنم بهش که حالا نرو خونه مامان چون راه دیگه ای نداره خونشون یه مشکلاتی دارن حوصله ندارم بنویسم راستش . اونم چاره ای نداره

ولی حداقل اینه که من زنگ میزنم بچه ها رو ببره سرگرم کنه تا مامانم بتونه صحبت کنه نه اینکه اونم بدتر آویزون مامانم بشه و هی دعوایی با بچه ها درست کنه تا اون قطع کنه.

خود مامانم هم اصلا بعضی وقتا انقدر ذهنش مشغوله که یادش میره من چی گفتم مثلا گفتم بسته رسید خودت باز کن فلان چیزو که فرستادم دست بچه ها نیافته باز یادش میره بچه ها برمیدارن. بعدم دیگه روم نمیشه ازشون بگیرم. خوب اصلا برای کسی دیگه فرستادم چرا آخه اینجوری بشه. دیگه ناراحت میشم

این حرفات مثله اینه خواهرت به مادرت بگه چرا هروقت ما هستیم‌ این زنگ‌ میزنه مزاحممون‌ میشه  در ...

چی بگم والا هم درست میگید هم من به یه حالتی شبیه خصوصی طور برای صحبت با مامانم نیاز دارم. پیچیده شد🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طبقه پایین مادر شوهرم هستم دیوانه شدم از دست بچه های خاهرشوهرم باور میکنی صبخ شوهرش میرفت سرکار اینا رو دم در مادرشون پیاده میکرد اخر شب میرفتن خونشون خداروشکر بچه هاش مدرسه ای شدن صبح ها نمیادباز بعد از ظهر که میره سرکار پیادشون میکنه تا وقتی بر میگرده میرن خونه. از خودش و شوهر بیشعورش متنفرم ما حیاطمون مشترکه بچه هاش هم یکسره تو حیاطن جیغ و داد نمیشه ظهر یه استراحت کنی

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
2731

[QUOTE=329108304]چی بگم والا هم درست میگید هم من به یه حالتی شبیه خصوصی طور برای صحبت با مامانم نیاز

چرا به مادرت نمیگی که بره تو یه اتاق درو ببنده ، بگو صدای بچه ها نمیزاره متوجه صحبتت بشم

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏