2752
2734
عنوان

خاهرم همش بچه ها رو میاره خونه مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما به مادرت بگو‌ مامان جان کی خونتون خلوته و نوه هات نیستن میخام زنگ بزنم صحبت کنم،…دیگه بقیشو‌ ولش 

احتمالا مامانت مظلومه یا زیاد به خواهرت رو داده یا نمیدونم چی،…از حال شما هم خبر نداره …باید خودت بگی مستقیم که اونجوری معذبی

به نظرم کاملا حق داری

و البته مامان باید این قضیه رو مدیریت کنن که خودشون هم راحت تر باشن

اگه بین خودت و مامان می مونه، رک و واضح بگو

به خواهرت چیزی نگو چون نتیجه خوبی نداره و خواهرت هم احتمالا جایی جز خونه مامان نداره

کلا کار خیلی خاصی نمیشه کرد مگه اینکه مامان کاری بکنه

من درکت میکنم....ولی واقعا هیچ چاره ای نداری..‌‌همین طور که حتی همین جا کسی بهت حق نمیده اگه به مادر و خواهرت چیزی بگی هم بازم درکت نمیکنن و محکوم میشی...مخصوصا که خواهرت مشکل داره و به خونه مادرت پناه میبره...فقط میتونی تایمی که خواهرت میره رو بدونی که بعدش زنگ بزنی مامانت

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم و دخترم دعا کنید🤲🙏❤
شما به مادرت بگو‌ مامان جان کی خونتون خلوته و نوه هات نیستن میخام زنگ بزنم صحبت کنم،…دیگه بقیشو‌ ولش ...

آره از حال من اصلا خبر نداره

حالا سری بعدی این جوری میپرسم ببینم خودش میگه کی زنگ بزنم

حالا بر عکس تو من عاشق خواهرمم  اکثرا با خواهرم حرف میزنم و درد میکنم  بچه خواهرمو خیلی ...

من ۱۵ سال ازم‌بزرگتره از جونمم بیشتر دوستش دارم

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
تفکر خاصی ندارم نیاز به یک تلفن فقط با مادرم دارم که یه بچه هی پشت تلفن نگه مادربزرگ اب بده بیا بازی ...

این حرفات مثله اینه خواهرت به مادرت بگه چرا هروقت ما هستیم‌ این زنگ‌ میزنه مزاحممون‌ میشه 

در حالی که‌هیچکدومتون‌ مزاحم نیستین ، فقط شما اونارو مزاحم میبینی 

یه صلوات برای نوزادم میفرستی 🙏
من ۱۵ سال ازم‌بزرگتره از جونمم بیشتر دوستش دارم

اره هر چی بیشتر باشه صمیمی ترن 

نمی‌دونم شاید هم فاصله کما هم صمیمی هستند 

منم با خواهرم نه سال 

هر روز زنگم میزنه میگه اجی یه روز ندیدمت دارم دیوانه میشم 🤣

بعضی دخترا بعد ازدواج دیگه شورشو در میارن یعنی سرشون بزنی تهشونو بزنی خونه مادرشونن یکی نیست بگه شما که نمیتونی از خانوادت دل بکنی چرا ازدواج.میکنی 

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
2706