2777
2789

هیچی بیکار حوصلم سر رفته 

انسانم آرزوست نمی دونم بعضی ها چی هستن ولیهر چی هستن انسان نیستن ...ونمی دونم از چی می سوزن ۰۰۰خدا همونو ادم کنه وبه راه درست هدایت کنه ۰۰۰ازت خدا نگذره نه من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

کلی کار دارم و انجام نمیدم 

روز دلگیریه 

معنای اسمم:نی نی یار ها چندین بار تا حالا اکانتای منو ترکوندن و وقتی داشتم اسم این یکیو انتخاب میکردم چیز خاصی به ذهنم نرسید یهو یادم افتاد من چندین بار تا حالا تو این سایت پوکیدم و برای همین اسمم شد پوکیده بدبخت تنها معنی نام کاربریم همین هست به زندگی خصوصیم ربطش ندید🙏
من که اتقدر سرفه میکنم دارم خفه میشم

امروز خوندم سویه جدید کرونا آمده مثل اینکه مواظب خودت باش

انسانم آرزوست نمی دونم بعضی ها چی هستن ولیهر چی هستن انسان نیستن ...ونمی دونم از چی می سوزن ۰۰۰خدا همونو ادم کنه وبه راه درست هدایت کنه ۰۰۰ازت خدا نگذره نه من 

توی سیکل آی وی افم.

نمیدونم باید چه کارایی کنم که نتیجه بده

نمیدونم باید تحرک داشته باشم نباید داشته باشم و هزاران نمیدونم دیگه...

کاش اینبار خدا بهم نظر کنه

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
2804
سرما خوردم و قصد دارم الان ی دوش  بگیرم بیام بخوابم بلکم زودتر خوب بشم ☹️

نوشیدنی داغ زیاد بخور 

2805
فیلم نگاه کن  یا بلند شو وسایلتو مرتب کن آهنگ هم گوش بده حداقل سرگرم میشی

حوصلشو ندارم یجوریم 

کسلم و...

من که اتقدر سرفه میکنم دارم خفه میشم

واییی تو هم از این ویروس جدیدا گرفتی 

ما که 9 نفر از اعضای خانوادمون گرفتن 

منم گرفتم ولی من سرفه نداشتم من حالت تعو،سردرد شدید،تب و لرز،کلا بدنم داغ بود،بی حالی و خستگی زیاد داشتم ولی بخور صورت میدم سینوسام باز شده گرفتگیش تو هم بده 

آجر بزار داغ بشه ۴۰ دقیقه  رو گاز بعدش تو قابلمه ای بریز تا نصفه توش یکم پونه،پنیرک، اسطو خدوس،تخم گشنیز بریز 

بعد ۴۰ دقیقه آجر که گذشت پنج دقیقه هم قابلمه رو بزار بجوشه بعد آجر رو بزار آروم تو قابلمه و حوله بنداز رو سرت و بخور بده از بینی نفس بکش از دهن بده بیرون 

عالیهههه

2801