2737
2734
عنوان

بچها چطور شوهرم نفهمه که من

5776 بازدید | 106 پست

میخوام با دروغ زندگیمو شروع کنم دروغی که زندگیمو به آتیش میکشه وقتی میبینم پدرمادر پسره چقدر شوق دامادی پسرشو دارن من از خودم بدم میاد متنفرمیشم ازخودم خواستگارم سنتیه خیلی پولدارن هرچی خواستم بدام خریدن خیلی پسرخوبیه خیلی اون از من سرتره هرشرطی گذاشتم قبول کرده خیلی پسرخوبیهه

من یه مشکل دارم اونم مربوط میشه به چیزی که همیشه بخاطرش خواستگارامو رد میکردم ولی اینو نتونستم  رد کنم دلم میخواد زندگی کنم خوشبخت بشم مامان بچهاش بشم تنها ۱۲ سالم بود از سر کنجکاوی ...سر بچگی ی کاری کردم تا اخر عمرت تاوان بدم انصاف نیست خدایی 

چطوری بهش کلک بزنم؟ میدونم کارم اشتباهست ولی بقران تاحالا دست یه نامحرم بهم نخورده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیچ کاری نکن .اگر منظورت بکارت هست حتی اگر پاره شده باشه وقتی دخول انجام بشه یکمی خون میات نگران نبا ...

نه بااباا واسه من اصلا خونی نیومد، اگر دو طرف خوب ا ر ض ا بشن نه درد زیادی هست نه خونی، خصوصا که نوع پرده ها فرص داره، پرده حلقوی ارتجاعی، خون ریزی نداره اصلا، من جز اونا بودم

خواهی نشوی #همرنگ/                         رسوای #جماعت شو.... 😪
2738

یه سریال ژاپنی هست اگه ماهوا داری حتما ببین مردی پشت نقابه دختره دوست داشت با پسره پولدار ازدواج کنه که با یه نقشه ای رفت به پسره رییسش نزدیک شد با مادرش میرفت این ور اونور تا مادرش گرفتش برای پسرش این دختر یه ازدواج ناموفق داره یه بچه ..ولی پسره نمیدونه .با هر نقشه ای پسررو نگه داشته ..از اینورم پسره عاشق خواهر دختره بوده..دختره حتی نگفته این خانواده خانواده منه ..ولی همش دختره استرس داره تو زندگیش نکنه بفهمن همش نقشه پشت نقشه..سخت میشه برات ببین میتونی یه عمر با نقشه باهاش زندگی کنی اونوقت اگه بعدش فهمید چی !!

یه سریال ژاپنی هست اگه ماهوا داری حتما ببین مردی پشت نقابه دختره دوست داشت با پسره پولدار ازدواج کنه ...

میترسم بهش بگم اگه رفت به کسی گفت چی اگه آبروم رفت چی اگه پا پس کشید چی

2706