2737
2734
عنوان

دلم میخاد‌ خودکشی کنمم

145 بازدید | 20 پست

از یه طرف داره سنم بالا میره 

نمیزارن طعم خوشبختی بچشم آزاد باشم مستقل بشم 

وقتی زیاد میخندم بدشون میاد عیب میدونن 

نمیزارن با دوستام‌ وقت بیشتر بگذرونن‌ 

از یه طرف داداشم مثل بختک توی زندگیم ن زنشو ور میداره بره سر خونه زندگیش ن از خونه بیرون میره 

۳۰ سال همش توی خونه بوده داداشم تا بود منو ابجیمو اذیت کرد خوودش‌ همه گهی خورد تا بود سخت گیری کرد 

خوده بابام‌ انقد بلا سرمون نیاورد ک این آورد 

تو خونه ب مامانم فوش میده بی احترامی میکنه 

ولش‌ کنی بلند میشه مارو میزنه 

اما برای زنش خوبه قربون صدقش میره همه جا میبرش 

دارم چل میشم یا من جام باید تو این خونه باشه یا این 

دلم میخواد بمیرم یا اون بمیره راحت شم از این زندگی کوفتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هممون این مشکلو با اعضای خونواده داریم یا مامان یا خواهر یا بابا یا برادر  بالاخره یکیشون ناسا ...

اخه گورشو‌ گم نمیکنه منو مامانم یه نفس راحت بکشیم بخدا من آزادیم نمیخوام فقط بره از این خونه روانیمون‌ کرده

متاسفم بابت چیزی که داری تحمل میکنی، اما مطمعن باش شرایط بد همیشه موقتیه‌ .. ایمان داشته باش که به ز ...

مرسی بابت دلداریت 

خواهرم موند بابت یه دلخوشی ولی فاییده نداشت شوهر کرد 

منم خیلی وقته منتظر این دلخوشیم اما نه امکان نداره یروزی برسه تو خونه نفس راحت بکشم

2740
مرسی بابت دلداریت  خواهرم موند بابت یه دلخوشی ولی فاییده نداشت شوهر کرد  منم خیلی وقته م ...

با مامانت درمورد این موضوع صحبت کن .. آروم و با حوصله .. یه وقتی که داداش و زنداداشت‌ نباشن .‌‌. از شرایط بدی که داری از بحثایی‌ که با داداشت‌ میکنی برا مامانت تعریف کن حتی اگه ازشون خبر داره بازم بهش بگو .. بگو که تصمیم بگیرین به داداشت بگین برا خودشون خونه مستقل بگیرن و از پیش شما برن 

اراک

عه از اراکیا بعیده 

که عروسو نگه دارن

دوتا خصلت دارن اراکیا 

یکی اینکه دخترشون هر شهری شوهر کنه دوماه بعد از عروسی دختر به زووور دامادو میکشه میاره اراک

دوم 

عروس و داماد پیش خودشون نگه نمی‌دارن

من ندیدم اراکی مرداشون اذیت کنن دختراشون یا خواهراشونو معمولا آفلاینن

با مامانت درمورد این موضوع صحبت کن .. آروم و با حوصله .. یه وقتی که داداش و زنداداشت‌ نباشن .‌‌. از ...

مامانم یه آدم ساده کسی تو خونه ازش حساب نمیبره داداشمو ول کنی میره مامانمو میزنه بعدبره بش بگه مستقل شو‌ 

اگ میخواست مستقل شه تو این ۳۲ سال میشد😞

عه از اراکیا بعیده  که عروسو نگه دارن دوتا خصلت دارن اراکیا  یکی اینکه دخترشون هر شهری ...

همه آواکیان شبی هم نیستن تا بود مامانم لباسا دومادومونو می‌شست نگهشمیداشت‌ دورش می‌گشت آخرم بهش یبار بی احترامی کرد ب مامانم 

داداشم روانیه نمیزاره تو اتاق تنها باشیم فک میکنه مثلااا دارم تو اتاق با پسر حرف میزنم 

نمیزاره پامو تو کوچه بزارم حال‌ام بیکار شده ن بیرون میره ن سرکار مامانمو مارو روانی کرده 

مامانم از دست خودشو زنش پا درد گرفته قندش رفته بالا 

زنش دست ب سیاه سفید نمیزنه محل ب منو آبجیم نمیده

همه آواکیان شبی هم نیستن تا بود مامانم لباسا دومادومونو می‌شست نگهشمیداشت‌ دورش می‌گشت آخرم بهش یبار ...

بخدا ناراحت شدم برات

داداشت باید یه سلیطه دریده خواهرش میشد که تا حرف می‌زد شو،،رت زنش رو می‌کرد پرچم 

که دیگه نتونه نفس بکشه از ترس آبجی و مادر

بخدا ناراحت شدم برات داداشت باید یه سلیطه دریده خواهرش میشد که تا حرف می‌زد شو،،رت زنش رو می‌کرد پر ...

دلم میخواد بمیرم فقط 

دومادمون‌ طرف مامانش ایناس 

اونوقت داداش من سفت چسبیده در باسن زنشو فامیلاش ب ما بی احترامی میکنه بابامم طرفشه

2706