2733
2739
عنوان

کیا ناخواسته باردارن؟🥲

493 بازدید | 59 پست

کیا ناخواسته باردارن الان؟

میخواین چیکار کنین؟خیلی شرایط بدیه وقتی آمادگیشو نداری و بفهمی بارداری ،استرسش میکشه منو ،شما چطور؟

هرکه منظور خود از غیر خدا میطلبد ، چون گداییست که حاجت ز گدا میطلبد 

من 

ناخواسته بود انقد زدم‌خودمو‌گریه‌کردالان پشیمونم

خیلی دوسش دارم بچمو

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۱ سال 7ماهه عروسی کردم الان۴ ماه هست باردارم ناخواسته بوده ولی الان عاشقشم از وقتی صدای قلبشو شنیدم خداروشکر میکنم بخاطر هدیه ای که خدا بهم داده   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ولی واقعا دست خودم‌نبود‌که‌جشن‌سوپرایز‌بگیرم‌و‌اینا

اوضاع‌روحی‌افتضاح

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۱ سال 7ماهه عروسی کردم الان۴ ماه هست باردارم ناخواسته بوده ولی الان عاشقشم از وقتی صدای قلبشو شنیدم خداروشکر میکنم بخاطر هدیه ای که خدا بهم داده   
من  ناخواسته بود انقد زدم‌خودمو‌گریه‌کردالان پشیمونم خیلی دوسش دارم بچمو

ای جونم ،قدمش پر از خیر و برکت باشه

هرکه منظور خود از غیر خدا میطلبد ، چون گداییست که حاجت ز گدا میطلبد 
2740
من چیزی به نام بارداری ناخواسته قبول ندارم

من هم قبول نداشتم ولی متأسفانه سرم آمد.

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

من بچه دومم ناخواسته بود البته بهتره بگید خدا خواسته .شوهرم حرف سقط زد عصبی شدم گفتم میخواستی مواظب باشی .الان پسرمو دارم که بینهایت بچه خوب و کن زحمتی هست .

وقتی خدا بخواد بهترین رو میخواد برات انشالله

من هم ناخواسته باردار شدم، اصلا به سقط فکر نکردم، الان ۱۴ هفته هستم، تنها چیزی که عذابم میده، تهوع وحشتناک بارداری هست.

دارم میمیرم.

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

منم یک ماه بعد عروسیم باردار شدم‌ناخواسته همه مخالف بودن‌شوهرم‌که هیچی دیگ داغون شد اتفاقا الان یه تاپیک زدم بچمو نگه داشتم خلاصه ولی الان شوهرم‌چون اصلا امادگیشو نداشت داغون شدش ولی من خودم به پاش میشینم توام‌اگ‌میتونی غصه نخور البته من دارم جدا میشم شوهر ب یعرضس و بچه ننه

2706