2733
2734
عنوان

کیا ناخواسته باردارن؟🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 59 پست
حالا من که نمیخواستم و جلو‌ گیری هم داشتیم بازم سومی رو باردار شده بودم ،از یه پزشک تو تهران سایتوتک ...

مادر باید شرایط روحیشم داشته باشه وقتی نمیخوای چجوری بزرگش کنی👍

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ناخواسته باردار شدم ۴ ماهم بجز استرس و زجر حس دیگه ای ندارم بدبخت شدم فقط 

ناشکری نکن نعمت خدا بوده ، جلوگیری نداشتی؟ تلاش کن براش بجنگ با مشکلاتت به خاطر بچه ات ولی ناشکری نکن از بودنش ....

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ناشکری نکن نعمت خدا بوده ، جلوگیری نداشتی؟ تلاش کن براش بجنگ با مشکلاتت به خاطر بچه ات ولی ناشکری نک ...

بچه چه فایده ای داره برام؟؟؟؟ بجز بدبختی و خرجشو دادن

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا من که نمیخواستم و جلو‌ گیری هم داشتیم بازم سومی رو باردار شده بودم ،از یه پزشک تو تهران سایتوتک ...

اخ چرا کاش به جای تو داده بود به من😭😭 ان شاالله خدا کمکت کنه هرچی صلاحه برات پیش بیاد .....واسه منم دعا کن حالم بده

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
بچه چه فایده ای داره برام؟؟؟؟ بجز بدبختی و خرجشو دادن

چی بگم هرکی تو این دنیا یه مشکل و گرفتاری داره خدا هرکی رو یه جور امتحان میکنه یه جور سختی میده ما بنده ها هم فقط محتاج خود خداییم کاش با چیزی که طاقتش رو نداریم امتحانمون نکنه ،، کاش واقعا بعد هر سختی آسانی باشه🥺

میترسم از مسیر پر از سختی اش وحشت دارم دلم میخواد مثل بقیه طبیعی بچه دار بشم ....خدایا معجزه کن ، ان ...

نترس، فقط به هدف فکر کن.

انشاالله به زودی شاهد دیدن معجزه در زندگیت باشی.

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
سلام خوبین؟ توروخدا قرص خریدین اصل بود؟

دوساعت بعد از مصرف سقط کردم ،اینجا بهم گفته بودن با دارو گیاهی سقط میشه ،نمیدونی چقدر داروگیاهی مصرف کردم ،نزدیک یک میلیون پول زعفران و عروس پشت پرده و آویشن و این چیزا دادم ، مصرف کردم رفتم سونو گفتن جنین سالمه سالمه ،تا با این دکتره آشنا شدم ازش قرص خریدم بردم به دکتر خودمم نشون دادم گفتن اصله ،مصرفش کردم دوساعت بعدش سقط شد 

این پیج اینستاگرامشه cytotec1402

هرکه منظور خود از غیر خدا میطلبد ، چون گداییست که حاجت ز گدا میطلبد 
سلام ببخشید من هم سومی حاملم.شما چند هفتگی سقط کردی؟درد داشت؟چجوری بود

ن گلم راحت بود ،درد نداشتم اصلا ،تقریبا۶هفته

هرکه منظور خود از غیر خدا میطلبد ، چون گداییست که حاجت ز گدا میطلبد 
2706