2733
2734
بدن درد خیلی خوبه خیلیم حال میده که چرا انقدر غم گرفتی من عاشق روزاییم که از ورزش بدن درد میگیرم

راستش اصلا به من حال نمیده 😑

من به خودی خود رماتیسم دارم دیگه واقعا خسته شدم از بدن درد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
راستش اصلا به من حال نمیده 😑 من به خودی خود رماتیسم دارم دیگه واقعا خسته شدم از بدن درد

در بدترین شرایط هم ورزش کن بهت قول میدم زندگی شادتری خواهی داشت و دردات از بین میرن

وقتی بدن درد داری بخور خیلی زود خوب میشه البته اگ تحمل داشته باشی بدون قرص هم ۳روزه خوب میشه با دوش ...

قرص منیزیم چه خاصیتی داره ؟ مسکنه ؟ عوارض اینا نداره؟

2740
پس هیجان زده شدی اصولی ورزش نکردی نه بدنتو گرم کردب نع سرد کردی چی انتظارداری پس خواهر

برای همه ورزشا باید گرم و سرد کرد ؟

آخه همسرم گفت برا این ورزشهای اپلیکیشن نمی‌خواد گرم و سرد کردن 

بعد من قبلاً روزی یه ست یا دو ست ورزش میکردم بدون گرم و سرد کردن ولی اینجوری نمیشدم

اولین روز همیشه درد خواهد داشت حتی اگه اصولی گرم و سرد کنین ولی کمتر

خوب دنبال اینم چیکار کنم یا چی بخورم دردم ساکت سه که به این ورزش کردن ادامه بدم و بدنم عادت کنه

برای همه ورزشا باید گرم و سرد کرد ؟ آخه همسرم گفت برا این ورزشهای اپلیکیشن نمی‌خواد گرم و سرد کردن& ...

اره عزیزم برای هرورزشی. برو از مربی پروش اندام شهرتون یاانلاین یه برنامه ورزشی بگیر اصولی کارکن به بدنت اسیب نزن

2706