2733
2739
عنوان

پدر خائن

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 55 پست
چقدر خیانت زیاد شده، وبه قول شما نمیدونم چرا الان یادشون افتاده

عاره واقعا این چهره پدرمو که دیدم برای اولین بار ازش بدم اومد و دیگه به عنوان پدر به رسمیت نمیشناسمش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم حالا که کردم ..میگم من ادم زود جوش و عصبی ام..نمیتونم در لحظه. خودمو کنترل کنم ولی شوهرم سره ...

معلومه اولش کمک میکنن و با روی باز از مشکلات شما استقبال میکنن اما جاش ک برسه ببین باهمین درد دل هات چجوری نابودت میکنن 

خدایا بی نهایت شکرت❤️
2731
نمیدونم حالا که کردم ..میگم من ادم زود جوش و عصبی ام..نمیتونم در لحظه. خودمو کنترل کنم ولی شوهرم سره ...

درسته کاریه که شده.بهتره ب روی پدرت هم نیاری.اما ی جوری ب زنه بفهمونی که حواست هست واگه عقب نکشه به همسرش میگی

از خدا میخوام اون روزهای بد هیچوقت دیگه برنگرده❌

نباید همسرتو در جریان این موضوع قرار می دادی عزیزم 

بنظرم برو.با اون خانوم حرف بزن و بگو با زبون خوش پاشو از زندگیتون بکشه بیرون اگر هم دیدی آدم بشو نیست تهدیدش کن که آبروشو میبری و حکم دادگاه میگیری براش 

قبلشم از چتا و پیامای پدرتون با اون خانوم حتما اسکرین شات بگیر که به اون خانوم نشون بدی که فکر نکنه تهدیدت تبل تو خالیه

دلم خیلی پر بود باید خالی میشدم..نتونستم..حالا باید چیکار کنم

شما نباید کاری کنی ،باید مادرت بره سروقت زنه و تهدیدش کنه بگه به شوهرت میگم و ازت چت و تماس دارم ،البته اینو پروندین و نشست سرجاش مطمعنن پدرت میره سراغ کس دیگه ،آدمی که مزه ی خیانت بره زیر دندونش و ترسی نداشته باشه تبدیل میشه به عادت ،مادرتون باید یه درس حسابی به پدرت بده نه شما ....اشتباه بزرگی کردی به شوهرت گفتی ،بعدها متوجه میشی 

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
عزیزم اولین اشتباهت این بود که گذاشتی همسرت متوجه این موضوع بشه  هر چقد همسرت آقا و خوب باشه و ...

خب حالا چیکار کنم نمیشه موضوع کتمان کنم نمیدونستم قراره بد بشه..تازه انقد چشم قرمز بود اون خودش فهمید یه طوریم هس 

2740
حالا بگین چیکار کنم گشذته ها گذشته

عزیزم نگو گذشته تازه شروع شده برات 

خیلی اشتباه بزرگی کردی 

دیگ زبون شوهرت تااخر عمر درازه هرکاری بکنه میگه مث بابات

یا اگ یه روزی توزندگیت ب مشکل بخوری بابات بیاد ازت دفاع کنه شوهرت میگه تو یکی برو خیانتت رو بکن !

خیییییلی اشتباه کردی 

خدایا بی نهایت شکرت❤️

برو به اون خانم بگو که اگر یکبار دیگه با پدرم صحبت کنی، به شوهرت میگم و استرین شات پیام هاتو میبرم دادگاه

البته قبلش حتما استرین شات از پیام های بابات با اون خانومه داشته باش و هر سند و مدرکی رو از قبل داشته باش، چون وقتی به خانمه بگی پدرت در جریان قرار میگیره و اونا رو از بین می بره

بعد به خانومه بگو من حواسم به پدرم هست اگر باز اشتباهی رخ بده از آبروی پدرمم می‌گذرم و هر دو تون رو لو میدم و از طریق دادگاه پیگیری میکنم

2706