2733
2734
سلام ممنون که اومدین کوبیده و فسنجون از بیرون میگیرم خودمم میخوام سوپ شیر و مرغ درست کنم مرغ زعفرونی ترجیحا بگین با رب کم چون زرشک پلو و باقالی پلو دارم مرغ ربی خوب نمیشه پیشاپیش ممنون🌹🌹🌹
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مرغ بذار تو روغن با شعله کم،،ادویه های زیاد بهش بزن تف بده خوب،، یه استکان اب اخرش بریز روش بذار باشعله کم بپزه زعفران هم بهش بزن،،البته من فقط سینه میذارم ،،خیلی خوشمزه میشه البته ادویه وزمان تف دادن خیلی مهمه،،هرکی خورده تعریف داده
یک زن مگر چقدر قدرت دارد در بزند و کسی در را برایش باز نکند؟! یک در مگر چقدر قدرت دارد بسته بماند، وقتی زنی عاشق در می زند؟!
عشق وطن جان حتما به مرغت کره بزن هرجور که طبخ میکنی کره بزن بوی کره و زعفرون عالیه
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
من خودم اینجوری درست میکنم تو قابلمه کمی اب میریزم به اندازه ای که بتونم باهاش سوپ درست کنم البته اب مرغ من همیشه غلیظ ترمیشه توش فلفل دلمه ای پیاز هویج و گوجه فرنگی درسته میریزم و نمک بعدهم کف روی مرغ رومیگیرم مرغ که اب پز شد. زعفران اب کرده رو با ابلیمو میریزم روش و کمی روغن یکم بااون تف میدم بعد شعله رو خاموش میکنم ومیذارم بمونه..کمی هم اب مرغ میریزم توش که با زعفران مرغ هاتوش غوطه روباشن بعد یه ساعت حسابی مرغ ها هم طعم و هم رنگ زعفران رومیگیره میذارم رو حرارت تا جابیوفته و ابش بره
2706