2733
2739
عنوان

میشه نظر بدین در مورد خواستگار

110 بازدید | 16 پست

دوتا خواستگار دارم اولی فوق لیسانس داره کارمنده خیلی با اخلاقه ولی خونه و ماشین نداره و اصلا شم اقتصادی نداره

دومی لیسانس داره زمین و ماشین داره از نظر اقتصادی خیلی فکرش کار می‌کنه ولی اخلاقش یکم بی تفاوته 

جفتشون نه

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر خودت میتونی از لحاظ اقتصادی کمکش کنی اولی

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2731
ماشین که تا دوسه ماه دیگه میتونه بگیره ولی خونه نه

تا چندوقت دیگه میتونه خونه بگیره؟؟ البته الان بااین اوضاع شرایط بایددرکنار کردیکمم سخت شده  ولی خب بستگی به خودت داره اگه تو شرایطی بزرگ شدی که همه چی برات فراهم بوده  ونتونی صبرکنی سختت میشه یعنی اگه شخصیت عجول داشته باشه بایدببینی میتونی کناربیای یانه  ، اماخب اگرم دخترصبوری هستی وپسرهم بقیه ملاک های اصلی تو داره خوبه به نظرم، بعدتازه حالا شاید فلک بتونه تاچند سال دیگه صاحب خونه بشه

2740

ولی حالا چیزهای مهم تری هم هست بخوای بهش فکرکن 

ببین خانوادش چه جورین 

خودش چارچوب‌هاش چه جوریه 

زنها رو چقد میشناسه 

تفکراتتون شبیه هم هست

درون گرا یابرون گراست و... 

ولی دومیه که گفتی بی تفاوت، توزندگی ممکنه بیشتر اذیت شی تااینکه سر خونه

راستی ازکجا فهمیدی بی تفاوت؟؟ 

ولی حالا چیزهای مهم تری هم هست بخوای بهش فکرکن  ببین خانوادش چه جورین  خودش چارچوب‌هاش چ ...

چون قبل اینکه به من پیشنهاد بده رفته خواستگاری یه دختر انگشتر برده بعد سر اینکه فک کرده بهم نمیخورن ول کرده ومن موندم چرا قبلش نباید فک میکرده

از طرفی هم کلاتا الان دوساله منو میشناسند تا الان هیچ کادویی واسه من نگرفته که بخواد سورپرایزم کنه یا نسبت به زندگی هیچ ذوقی نداره

چون قبل اینکه به من پیشنهاد بده رفته خواستگاری یه دختر انگشتر برده بعد سر اینکه فک کرده بهم نمیخورن ...

حالا شاید بعدش دختره یه حرکتی زده این متوجه شده این که چیزی نیست بعضی ها مگه نمیرن توزندگی تازه می‌فهمن به درد هم نمیخورن؟   خب تو این دوسال باهم دوست بودین یعنی؟؟ 

2706