2737
2739

صبح ختنه شد، بعد از ختنه خوب بود،‌ داروهاشو به موقع میدم همه چیز خوبه، ولی اون یه ربع بیست دقیقه که تو اتاق عمل بود همش گریه کرد،‌یعنی خوب بیحس نشده بود ؟🥺 نکنه درد داشته؟ البته دکتر اجازه نداد ما کنارش باشیم شایدم از اینکه تنها بود گریه می کرد😭 حالم خیلی بده از غصه زیاد

اگه تجربه مشابهی داشتید بهم بگید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ترسیده بوده بهش فکر نکن

مادر مهربونی هستی ولی عذاب وجدان بی‌خود نداشته باش فرسوده ات می‌کنه 

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
2740

خواهرزاده من خوابید 😐پاشد دید عه یچی سرجاش نیس🤣🤣

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.

یادم انداختی بنظرم بی حس نشده بودچون هیچ گریه اش ساکت نشدتاچندین ساعت یادم انداختی حالم بدشدفشارم افتادنمیخوام دربارش دیگه فکرکنم بااجازه ازتاپیکت خارج میشم

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
سلام..دکتر می گفت اوقاتشون تلخه که چرا گرفتیشون و رهاشون نمی کنی وگرنه درد حس نمی کنن برا ما گفت یه ...

اتفاقا شیشه شیر بردم قطره آد بردم که اونجا بالا سرش سرگرمش کنم پستونک بدم اذیت نشه ولی نذاشتن برم داخل 😭 گفت نباید چیزی بخوره

پسر اولم موقع ختنه فقط درد آمپول داشت بعد دیگه دردی نداشت ،و گریه نکرد ولی این از اول تا آخر گریه، ا ...

منو۲۵ روزگی بردم..دکتر می گفت تا بچه هوشیار نشده باید برد..البته ۳ ماهگی هم دیر نیست

بخاطر اینکه دست و پاش رو میگیرن و آدمای غریبه هستن میترسه گریه میکنه ،واقعا لحظات مزخرفیه خیلی بدم م ...

آره دقیقا خیلی بد بود، من همونجا حالت تهوع گرفتم ، حس کردم قندم افتاده فشارم افتاده معدم اذیت بود اصلا داغونی شدم

2706