2733
2734
عنوان

لطفا جوابمو بدید نگرانم

176 بازدید | 31 پست

من به مشکلی داشتم چند ساله هرموقع پرخوری میکنم میرم استفراغ میکنم بعضی وقتا پشت سرهم بود اما الان نه فقط وقتایی که زیاد میخوردم ضررشم نمیدثنستم الان یهو سرچ کردم نوشته بود سرطان مری میگیره آدم خیلی نگرانم من الان رفلاکس معده دارم و سوزش سینه

میشه کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما برو پزشک داخلی برات دارو مینویسه مصرف کن مرتب ، بله اگه دارو مصرف نکنی ‌‌مشکل گوارشی داشته باشی خدایی نکرده احتمالش هست دور از جونت

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
2731
گوگل سسشر زیاد میگه برو دکتر چکاپ کامل بده خودتو از نگرانی در بیار

چکاپ کامل یعنی چی

من کلا جدیدا بیماری روانی گرفتم همش فک میکنم مریضم الان واقعا اطرافیان بهم میکن بسه دیگه نرو دکتر

2740

هیچ وقت بیماری و علائمش رو تو گوگل سرچ نکن 

یه چرندیاتی تحویلت میده که هنگ میکنی

من تازگیا یه سایتی پیدا کردم قشنگه هر موقع سوال و مشکلی پیش بیاد که امکان دکتر تو اون لحظه نیست اونجا مینویسم و دکتر مربوطه و تخصصش رو انتخاب میکنم و فوری هم جواب مبدن

دکتر هست رو بزن اونجا بنویس

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
چکاپ کامل یعنی چی من کلا جدیدا بیماری روانی گرفتم همش فک میکنم مریضم الان واقعا اطرافیان بهم میکن ب ...

چکاپ کامل دفترچه بیمه میگیری دستت میبری دکتر برات بنویسه خون و ادرار و پی پی ازت میگیرن همه رو می‌شکافن نگاه میکنن تا فیها خالدونت در میاد مختصر و مفید🤣

منم یه بار یه مشکلم رو توی گوگل سرچ کردم نوشت سرطان خون داری.الان سالم در اختیار شمام.بیخیال بابا.هر چی توی گوگل سرچ کنی آخرش میگه میمیری

ولی در کل کار اشتباهی میکردی ممکن بود دیگه معدت غذا قبول نکنه.بابت اونم نگران نباش .برو دکتر برات دارو بنویسه

دردت هزارتا دلیل میتونه داشته باشه.

تو میدونی، من چیزی نگم بهتره... 
2706