2737
2734
عنوان

کیا بی پولی بهش فشار میاره؟

820 بازدید | 36 پست

چرا اینقد زندگیم از زندگی دیگرون خیلی عقب هستش چرا همیشه باید حسرت زندگی همه رو داشته باشم من چرا ی روز خوش نمیاد چرا دنیا به روم نمیخنده خبلی خستم از این زندگی

میشه برا سلامتی دوقلو هام صلوات بفرستید🙏🙏🙏

من

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من انقدر فشار اورد مجبورم برم‌سرکار

با دوتا بچه چطور برم سرکار اخ الان همه زن مجرد برا کار میخوان نه متاهل

منم همینم

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2740

مـــــن کارتم شارژ نمیکنن:/🗿

اگه روزی پسردار شدم اسمش میزارم کــوروش 😍به همون  اقتدار به همون بزرگی به همون عظمت❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥                  هـــرگــزنـخواب کــوروش     ای مهر آریایی   بـــی نــام تــو    وطــــن نــیـز    نـــام و نـــشـان نــدارد. 
من در عجبم که مردم از کجا پول درنیارن ؟؟؟ اینهمه هرج میکنم همه آیفون ب دست  موها رنگ و لایت&n ...

دقیقا همه دوستام الان آیفون دارم همشون وضعشون خوب ولی مافقط میتونیم خوراکمون تامین کنیم

2706