2733
2739

کلاس دهمم ، محصلم 

شنبه امتحان خییییلی مهمی دارم و فقط امروز رو واسه خوندنش فرصت داشتم 

دیروز زنگ زدن عمم اینا روضه خوانی دعوت کردن 

از ساعت ۱۰ تا ۱۲ 

من گفتم نمیام، مامانمم گیر داد که الا و بلا باید بیای و مردم چی میگن و خلاصه بزووووور منو آورد  

تو خونم قسم خورد که حتما تا ساعت یک برمیگردیم 

ساعت یک شد گفتم خب برگردیم ، گفت ناهارو بخوریم بعد ، بعد از ناهار ساعت دو شد گفتم خب برگردیم ، زنگ زد به بابام ، بابامم گفت اگه میخواین اسنپ بگیرین یا اینکه من ساعت پنج میام دنبالتون، هنوز نیومده الان مامانم زنگ زده بابام، بعد بابام گفت یه ساعت دیگه میام ، مامانمم میگه نه شام بخوریم بعد برگردیم ، زنگ زدم به بابام میگم مگه نگفتی ساعت پنج میای گفت نه و گوشی رو قطع کرد 

خوانواده ام که ماشالا ندارم مال عهد قاجارن نه میزاره خودم اسنپ بگیرم برگردم نه چیزی ، همش مردم مردم، هیچییی نخوندم و میدونم قراره نمره‌ی امتحانم کم شه 

ولی مامان و بابام اصلااااااا براشون مهم نیست و من نمیدونم چرا نمیفهمن، چرا درک نمیکنننن  

شاید برای شما مسخره باشه ولی من دارم عینننن چی الان گریه میکنم ، بخدا اصلا این خانواده مناسب آرزوهای بزرگ من نبود 

خدااااا 

عزیزم چیزی گفتن امروز رو بهشون بگو 

بگو خودتون نزاشتید خونه بمونم و درسمو بخونم 

دفعه بعدی هم اگه برات خطری نداره پافشاری کن هیچ جا نرو باهاشون 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

درکت میکنم منم دهمم

و میفهمم چقد فشار روته از همه جهت نهایتا مجبوری جاهایی که مطمئنی سوال ازش میادو بخونی فقط

شنبه هم صب ساعت وچهارپنج پاشو بخون

کاش چشمان مرا خاک کنید            تا نبینم که چه تنها شده ام

مامانت خوشحاله که شام هم قرار نیست بپزه😂

اینو گفتم که بخندی غصه هات یادت بره

ببین من معلمم 

والا بلا درس اونقدرا هم مهم نیس

زندگیتو بکن کنارش درستم بخون نه این که به خاطر درس زندگی رو کوفت کنی به خودت

یه روزی تو هم به این گریه ها و دلیلش می خندی

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
سازش کن بپذیز 

چرا سازش کنه؟ مگه چندبار زندگی میکنه؟

اسی اول با صحبت و اگر کارساز نبود با پافشاری زیاد این مشکلو باید حل کنی وگرنه واسه کنکور به مشکل جدی میخوری

کنم هر شب دعایی کز دلم بیرون رود مهرت ، ولی آهسته میگویم الهی بی اثر باشد :)🪄❤/ istp
عزیزم چیزی گفتن امروز رو بهشون بگو  بگو خودتون نزاشتید خونه بمونم و درسمو بخونم  دفعه بع ...

نمرم ذره ای براشون اهمیت نداره اصلااااا

ترک تحصیل کنم خوشحالم میشن 

فک میکنن اینا بیخودیه و تهش ازدواجه 

کارنامه گرفتم با نمرات تمامممم  ۲۰ اونم پایه دهم نفر اول کلاس و پایه شدم حتی تبریکم نگفتن

مامانت خوشحاله که شام هم قرار نیست بپزه😂 اینو گفتم که بخندی غصه هات یادت بره ببین من معلمم&nbs ...

فعلا که مامان و بابام زندگی رو کوفتم کردن 

نه بهم اهمیت میدن نه درکم میکنن 

هیچیییی

آخه مگه من خواسته‌ی زیادی دارم؟؟؟

همسن و سالام یکسره بیرون خوشگذرونی پارک سینما عشق و حال اونوقت من بخاطر بستنی خریدن برم سرکوچه بابام میگه دلت دوست پسر میخواد 

خییییلی خانوادم کوتاه فکر و کم... هستن

2706