2752
2734
عنوان

شما بگین من با خانوادم چه رفتاری داشته باشم؟؟؟ روانی شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 26 پست
خب مامانم به من گفت ساعت یک برمیگردیم  اگه یکم جدی بود منم شرایطمو تنظیم میکردم

بین این ی درس شد برات از این بعد حتی می‌دونی صددرصد برمی‌گردی باز وسایلتو بردار

خوش بحال پدر مادرت با این بچه مودب و درس خون که شرایط و می‌پذیرد آفرین به شما که بی احترامی میبینی اما بی احترامی نمیکنی (حتی پدرت گوشی روت قطع کرده)

از ته قلبم برات آرزوی خوشبختی میکنم درود بر تو که اینقدر خانومی 

مامانت خوشحاله که شام هم قرار نیست بپزه😂 اینو گفتم که بخندی غصه هات یادت بره ببین من معلمم&nbs ...

این چ حرفیه  از شما ک معلمی بعیده مهم ترین چیز برا دانش اموز درسه .چند سال دیگه ک هیچی قبول نشد فقط باید غصه بخوره و حسرت .اسی پی دی اف کتاب و نمونه سوال دانلود کن برو تو اتاق بخون درم قفل کن کسی نیاد

کاربری دست دو نفر👧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کتابم نمی‌بری از نت درس بخون

اوووو 

اونقدر مشکل دارم ک  

آزمون معمولی نیست که بشه از تو کتاب خوند و باید جزوه دبیر یا کتاب تست همرام باشه 

از اون طرف عمم خودش پنج تا پسر داره 

کل فامیلم خونشون دعوتن 

ده تا بچه داریم اینجا مگه اتاق به من میرسه😕

این چ حرفیه  از شما ک معلمی بعیده مهم ترین چیز برا دانش اموز درسه .چند سال دیگه ک هیچی قبول نشد ...

نه حرف شما درسته

بچه فقط روزای جوانیشو هدر بده و فقط و فقط درس بخونه توی مهمونی گریه کنه که چرا نمیریم خونه هی استرس بکشه هی روحش نابود بشه که بعدش بره پشت کنکور پر از حق کشی بمونه و زار بزنه

هر چیزی به اندازه و اعتدال خوبه

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
چیکار کنم درسم خیلی مهمه واسم نمیتونم بی تفاوت باشم نمیشههه🙂🙂💔

بخون دختر گلم

ولی مهمونی رو به خودت زهر نکن

امشب که رفتی خونه اگه خوابت نمومد دو ساعت بخون اگه خوابت میومد بخواب فردا از صبح زود شروع کن بخون

نه حرف شما درسته بچه فقط روزای جوانیشو هدر بده و فقط و فقط درس بخونه توی مهمونی گریه کنه که چرا نمی ...

و خب من تو کل هفت خاندان یه همسن هم ندارم همیشه تنهام پدر و مادمم که تو دوست داشتن دستم رو بستن 

همه میبینی چندتا دخترخاله یا دخترعموی همسن دارن من هیچییی

و خب من تو کل هفت خاندان یه همسن هم ندارم همیشه تنهام پدر و مادمم که تو دوست داشتن دستم رو بستن  ...

منم تنها بودم همیشه

اما در روی یه پاشنه نمی چرخه زندگی روزای خوبشم نشونت میده

مطمئن باش

پدر و مادرتم سخت گیریهاشون در بیرون رفتن و این چیزا از روی دوست داشتنه فقط

نمرم ذره ای براشون اهمیت نداره اصلااااا ترک تحصیل کنم خوشحالم میشن  فک میکنن اینا بیخودیه و ت ...

پس سعی کن یه درآمد پیدا کنی 

یه پیج چیزی بزن یا هر چی که برات مقدوره خودت یه درآمد 

داشته باش کمتر محتاجشون شی 

حرف زور هم قبول نکن 

درساتم همینقدر خوب بخون و ادامه بده 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 

[QUOTE=328504427]اوووو  اونقدر مشکل دارم ک   آزمون معمولی نیست که بشه از تو کتاب خوند و باید جزوه دبیر یا ...[/QUبب

ببین امتحانت که خدا می‌دونه چی بشه

بیا امشب رفتین خونه ی کاری کن

شمام تقریبا همسن دخترمی 

تو آرامش با لحن خوب با پدر مادرت صحبت کن همینایی که الان تاپیک زدی رو در میون بذار بگو مادر من شما بد قولی کردی لطفا درکم کن و دیگه تکرار نشه به پدرت بگو من تو شرایط خوبی نبودم با شما صحبت کردم مشکلم درمیون گذاشتم چرا تلفن قطع میکنی روم لااقل خداحافظی کن مگه از من بدت میاد؟عجله هم داری من بچه تم لطفا برام ارزش و وقت بذار 

نظر من بود اگه صلاحه بگو بهشون