2737
2739
عنوان

کمممممک

13 بازدید | 12 پست
سلام دوستان من ازمایش دادم کمبود ویتامین د دارم دکتر برام قرص نوشت دیروزفهمیدم که باردارم هنوز ویتامین دی رو نخوردم الان جی کار.کنم دکترم هم برای هفته دیگه بهم وقت داده
فکرنکنم ضررداشته باشه وشایدهم مصرفش برای جنین هم ضروری باشه دکتربرای من توبارداری دادهفته ای یک باربخورم وبی یادم نیست ماه چندم بود
خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خوب فردا برو پیش دکتر زنان زایمان بپرس . خوب شما چند ماه قبل از اقدام میبایستی چک آپ میکردی
میخوام لاغر شم . شروع ٢٣آذر ٩٥ -- ---- قد: 164 هدف اول٥٩ - 10دی رسیدم به هدف اولم ------هدف دوم ٥٧ ---- ؟؟؟!!!!!! . هدف سوم : 55 -----
2740
از یه دکتر بپرس عزیزم. استرس نداره که . یکماهه نخوردی امروزم روش . فردا برو بپرس . ایشالا که چیزی نیست . نگران نباش
میخوام لاغر شم . شروع ٢٣آذر ٩٥ -- ---- قد: 164 هدف اول٥٩ - 10دی رسیدم به هدف اولم ------هدف دوم ٥٧ ---- ؟؟؟!!!!!! . هدف سوم : 55 -----
حتی شده از یه پزشک عمومی سوال کن این یه هفته رو تا بری پیش دکتر خودت بارداریتم مبارک
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت