2733
2734

همه عمرم بخاطر دیگران زندگی کردم

عذاب وجدان بقیه رو داشتم

دلسوزی بقیه رو داشتم

و این وسط فقط خودمو ندیدم

بخاطر بقیه از خودم زدم

کسی راهی بلده برای سنگ شدن؟

دلم میخواد دست بندازم قلبمو دربیارم بندازم تو اشغالی😕

2731

😂اینا اکثرشون مشخصات منه کوجاش خوبه

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
😂اینا اکثرشون مشخصات منه کوجاش خوبه

همینکه استیکر خنده میذاری ینی تو دلت درد نیست برا این خصلتت

ولی ماها برا این خصلتمون همش ی چشممون اشکه ی چشممون خون

همینکه استیکر خنده میذاری ینی تو دلت درد نیست برا این خصلتت ولی ماها برا این خصلتمون همش ی چشممون ا ...

سرت و بزار روزندگی خودت  هر روز نخواه سراغ بگیری اطرافیات چکار کردن بعد بخوای فکر و ذهنتو بزاری برای کمک بهش  تهش

هرچی برای اینو واون  وقت بزاری ازشون هم انتظار داری ووقتی طرف برات کاری نکنه اونوقت درهم میشکنی پس اندازه ظرفیت خودت ب دیگران کمک کن 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
همینکه استیکر خنده میذاری ینی تو دلت درد نیست برا این خصلتت ولی ماها برا این خصلتمون همش ی چشممون ا ...

دقیقا تاپیکت داغ دلمو تازه کرد 😭 

امروز داشتم فکر می کردم برم به یه دکتر بگم یه قرصی بده که من سنگدل بشم دیگه گریه نکنم 

قرص اعصابی چیزی 

ببین خدا رو شکر پدر و مادرم سالمن 

کسی تو فاکیل فوت کنه من بدتر از بچه های اون آدم گریه می کنم همیشه می ترسم از روزی که پدر و مادرمو از دست بدم من چی میشم اون روز انقد گریه می کنم تا برم زیر سرم و بهم آرام بخش بزنن بعد که به هوش بیام بازم گریه می کنم 

گریه های من اگه شروع بشن دیگه تموم نمی شن 😞