2733
2734
عنوان

پیام قطع گاز

327 بازدید | 45 پست

از صبح یه پیام واسم میاد که طی ساعت های آینده گاز در کل کشور قطع میشه و معلوم نیست کی وصل بشه. 

واااا مگه میشه؟ چه خبره مگه؟ نه سیل، نه طوفان نه جنگ. منم شب مهمون دارم. چطوری غذا رو گرم کنم؟ چایی چی؟ 

این پیام واسه من فیک داره میاد ؟ شوخیه ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شماره اش رو ببین

یکی داره سر بسرت میذاره

مهربان هستم و دارای مهربانویی که تاج سرم هست - به نام خدا -بسم الله الرحمن الرحیم  - بالای ۵۰ سال - تهران - خالق زن و مرد فرموده لباس یکدیگرند یعنی جنس مخالف نیستند بلکه مکمل یکدیگرند - خوب است بجای جنس مخالف بگوییم جنس مکمل - بنده اینجا هستم تا بخش مکمل خلقت اقایان را بهتر بشناسم و به تبعش جنس خودم را - و با شناخت و احترام به جنس مکمل ، بتوانم به خودم احترام بگذارم - اگر نظری میدهم صرفا سلیقه شخصی است و قصد تایید یا توهین ندارم - صادقانه پذیرای هر گونه نظر و نقد و سئوال و ابهام همه عزیزان از هر دو جنس مکمل میباشم - بر من منت گذارده ، با نظراتتان ، فردایم را متفاوت از امروزم کنید - پیشاپیش از افراد عصبانی عذر خواهی میکنم که با نوشتارم یا شوخی  ،  ناخواسته باعث ناراحتیشون شدم ، فقط کافیه بفرمایید تا از تاپیکتون برم بیرون  -  با تشکر

اوه...یعنی قراره کل کشور جریان گاز قطع شه؟؟ الان استان ما خیلی سرده خب باید چیکار کنیم؟ مگه عهد قجره؟ به وسایل گرمایشی مجهز بشیم؟ دقیقا چه وسایل گرمایشی ای هست که بدون جریان گاز کار کنه؟ کرسی یا بخاری نفتی؟

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
نه  عزیزم واسه منم اومده

😢😢 عع گفتم شاید شوخیه. آخه رو گوشی پسرم و همسرم نیومده.

پس شاید بهتره زنگ بزنم مهمونی رو کنسل کنم. من برنج رو میخواستم شب بپزم. الان هم بپزم شب باید یخ کرده بهشون بدم. چایی هم ندارم. کپسول گاز هم نداریم که

2740
😢😢 عع گفتم شاید شوخیه. آخه رو گوشی پسرم و همسرم نیومده. پس شاید بهتره زنگ بزنم مهمونی رو کنسل کنم ...

اول زنگ‌بزن بگو‌ واسه اونا هم‌پیام اومده یا نه.یا زنگ بزن به اداره گاز بپرس.چون‌واسه ما که نیومده.

نخ_کش_شد_هرآنچه_در_خیالم_بافتم🙃💔
اوه...یعنی قراره کل کشور جریان گاز قطع شه؟؟ الان استان ما خیلی سرده خب باید چیکار کنیم؟ مگه عهد قجره ...

همیییین. یه جوری میگه به وسایل گرمایشی مجهز شوید، انگار زیر بالش یه کپسول گاز دارم. 

الان شک نکن بریم کپسول بخریم، قیمتش رو از قبل دلال ها ده برابر کردن 

استارتر شما اصفهانید؟ من اصفهان نیستم ولی یه آشنای خیلی نزدیکمون تو اداره گازه بذار برم ازش بپرسم ببینم از این موضوع اطلاع داره و حقیقته یا خیر؟

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

برای منم اومده ...

زود میاد پارسال هم گفتن قطع میشه فقط ۲ساعت قطع شد ....حالا بذار بیان فوقش با پیکنیک برنج و چایی اماده میکنید ...مهمون هاهم خودشون درک میکنن

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
یه جایی فکر کنم خوندم لوله مسیر گاز منفجر شده سمت شهر کرد بود

راست میگی. صبح یه خبر خوندم نوشته بود وزیر گفته از عملیات خرابکاری خبر داشتیم و آماده بودیم.

ولی نمیدونستم چی شده. اهمیت ندادم.

این چه آمادگی واسه خرابکاری بوده که الان کل کشور به فنا رفت!!!

2706