2733
2734
عنوان

پیام قطع گاز

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 45 پست

وای ما بوشهریم کمتر خونه ای گازکشی شده وماهم کپسول گازاستفاده میکنیم دیشب مهمون ازشهرستان داشتم غذام روگاز که یهو خاموش شد انقد استرس گرفتم ک ابروم میره

شوهرم بایه بدبختی کپسول اورد شب دیروقت بود اخه

الان شما گفتی یادم افتاد خیلی سخته بدون گاز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم از آشنامون پرسیدم گفت برای اداره ما که همچین ابلاغیه ای نیومده و قرار نیست جریان گاز قطع بشه.

حالا استان شما رو نمیدونما

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
پیام دومی نوشت کل کشور!!! دادا حالا یه شلنگ واسه چهار نفر تو کشور بگذار. همه با هم؟😢

عزیزم پستم رو بخون....نمیدونم پیامکی که برای شما اومده درسته یا سرکاری؟ اما دست کم این ادعا که تو کل کشور قرار بر قطع جریان گاز هست،کذب محضه...

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

استارتر جان با خیال راحت کارهای مهمونی شب رو انجام بدید.‌..قرار نیست گاز قطع بشه خاطرجمع باشید

در ضمن خوش بگذره بهتون و انشالله خیلی عالی برگزار بشه مهمونیتون

2706